home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Harghita

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Benedek Botond Lic. Teor. „Márton Áron” M. Ciuc Csomós Róbert
2 Botár Hanna Lic. Teor. „Márton Áron” M. Ciuc Csomós Róbert
3 Bucataru Alexandra Colegiul National "Octavian Goga" M-Ciuc Burlacu Mihaela
4 Buzogány Emöke Liceul Teoretic „Orban Balazs” Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet
5 Calota Romeo Liceul Teoretic „Sfantu-Nicolae” Fogarasi Hajnalka
6 Cioinegel Constantin Liceul Teoretic „Sfantu-Nicolae” Fogarasi Hajnalka
7 Czirják Zalán Liceul Teoretic „Salamon E” Gheorgheni Csibi Zoltán
8 Deac Gabriel Liceul Teoretic"O.C.Taslauanu Toplita Dandu Sorina
9 Duda Tihamér Lic. Teor. „Márton Áron” M. Ciuc Csomós Róbert
10 Eros Loránd Liceul Teoretic „Salamon E” Gheorgheni Csibi Zoltán
11 Galatanu Bogdan Colegiul National "Octavian Goga" M-Ciuc Burlacu Mihaela
12 György Botond Liceul Teoretic „Salamon E” Gheorgheni Csibi Zoltán
13 Hegedus Elemer Liceul Teoretic „Orban Balazs” Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet
14 Jobb Szabolcs Liceul Teoretic Tamási A. Od Sec Szélyes Em?ke
15 Karda Csaba Lic. Teor. „Márton Áron” M. Ciuc Csomós Róbert
16 Lázár Huba Liceul Teoretic „Salamon E” Gheorgheni Csibi Zoltán
17 Muresan Mircea Liceul Teoretic"O.C.Taslauanu Toplita Dandu Sorina
18 Muresan Teodora Liceul Teoretic"O.C.Taslauanu Toplita Dandu Sorina
19 Neagu Claudiu Colegiul National "Octavian Goga" M-Ciuc Burlacu Mihaela
20 Portik Gáspár Liceul Teoretic „Salamon E” Gheorgheni Csibi Zoltán
21 Sándor Hunor Lic. Teor. „Márton Áron” M. Ciuc Csomós Róbert
22 Sándor Bulcsú Liceul Teoretic „Orban Balazs” Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet
23 Simó Botond Liceul Teoretic Tamási A. Od Sec Szélyes Em?ke
24 Szakács Loránd Colegiul National "Octavian Goga" M-Ciuc Burlacu Mihaela
25 Taran Simona Liceul Teoretic"O.C.Taslauanu Toplita Dandu Sorina
26 Tóth Péter Liceul Teoretic Tamási A. Od Sec Szélyes Em?ke
27 Vizi Robert Lic. Teor. „Márton Áron” M. Ciuc Csomós Róbert


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info