home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Harghita

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 András Zoltán Lic. Teor. „Márton Áron” M. Ciuc Csonta Ildikó
2 Antal Claudiu Liceul Teoretic"O.C.Taslauanu Toplita Butyka Mihai Jr.
3 Balan Ciprian Colegiul National "Octavian Goga" M-Ciuc Burlacu Mihaela
4 Balazsi Róbert Gr.Sc. Kós Károly, Odorheiu Secuiesc Boros Arpád
5 Bartha István Liceul Teoretic „Salamon E” Gheorgheni Sáska-Magyari Zsolt
6 Biró Zsuzsa Liceul Teoretic Tamási A. Od Sec Dénes Ildikó
7 Brândau Petrut Liceul Teoretic"O.C.Taslauanu Toplita Butyka Mihai Jr.
8 Demény Dalma Liceul Teoretic Tamási A. Od Sec Dénes Ildikó
9 Elekes István Liceul Teoretic „Orban Balazs” Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet
10 Eros Levente Liceul Teoretic „Salamon E” Gheorgheni Sáska-Magyari Zsolt
11 Fülöp Botond Liceul Teoretic „Salamon E” Gheorgheni Sáska-Magyari Zsolt
12 Gedo Botond Liceul Teoretic Tamási A. Od Sec Dénes Ildikó
13 Gergely Levente Liceul Teoretic Tamási A. Od Sec Bartus Em?ke
14 Gyori Szabolcs Liceul Teoretic „Orban Balazs” Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet
15 Huruba Cristina Liceul Teoretic"O.C.Taslauanu Toplita Butyka Mihai Jr.
16 Kovács Hunor Lic. Teor. „Márton Áron” M. Ciuc Csonta Ildikó
17 Major Sándor Liceul Teoretic „Orban Balazs” Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet
18 Muresan Alexandru Liceul Teoretic"O.C.Taslauanu Toplita Butyka Mihai Jr.
19 Neagu Claudiu Colegiul National „Octavian Goga” Miercurea Ciuc Sáska-Magyari Zsolt
20 Simma Péter Liceul Teoretic Tamási A. Od Sec Bartus Em?ke
21 Stoian Valentin Liceul Teoretic"O.C.Taslauanu Toplita Butyka Mihai Jr.
22 Sükösd Endre Lic. Teor. „Márton Áron” M. Ciuc Csonta Ildikó
23 Tamas Gergö Gr.Sc. Kós Károly, Odorheiu Secuiesc Boros Arpád
24 Taran Anca Liceul Teoretic"O.C.Taslauanu Toplita Butyka Mihai Jr.
25 Teslovan Cosmin Liceul Teoretic"O.C.Taslauanu Toplita Butyka Mihai Jr.
26 Török Julianna Liceul Teoretic Tamási A. Od Sec Dénes Ildikó
27 Vancea Florin Viorel Liceul Teoretic „Sfantu-Nicolae” Fogarasi Hajnalka
28 Vetési Attila Liceul Teoretic Tamási A. Od Sec Bartus Em?ke


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info