home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Ialomita

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Alexe Stelica Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa
2 Bazavan Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Rădulescu Dragos
3 Beda Bogdan Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita
4 Bîtlan George Liceul de Artă "Ionel Perlea" Slobozia Scheaua Liliana
5 Cuciureanu Cornelia Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa
6 Drăgan Ioan Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Rădulescu Dragos
7 Enache Florina Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin
8 Gosu Valentin Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Rădulescu Dragos
9 Lupu Maria Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita
10 Matache Andrei Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin
11 Mihai Daniel Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin
12 Panait Marius Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria
13 Petcana Lucian Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Rădulescu Dragos
14 Sandu Petrut Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin
15 Spînu Nicolae Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita
16 Spiridon Adrian Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria
17 Stan Claudiu Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin
18 Tărcan Alexandru Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin
19 Tintă Mihăită Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Lepădătescu Monica
20 Trandafir Cătălin Colegiul National "Mihai Viteazul" Slobozia Dragomir Adelin
21 Ungureanu Tudor Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Voicu Maria
22 Ureche Laura Liceul Teoretic "Carol I" Fetesti Ferdoschi Luminita
23 Vasile Gabriel Liceul de Artă "Ionel Perlea" Slobozia Scheaua Liliana
24 Zaharia Cristian Liceul de Artă "Ionel Perlea" Slobozia Scheaua Liliana
25 Zăvoianu Lucian Grupul Scolar "Alexandru Ioan Cuza" Slobozia Romascu Anghelusa


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info