home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Iasi

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Astefanaoaie Andrada L. Informatica "G. Moisil" Tibu M, Grecu S, CEX
2 Baciu Stefan CF Unirea Pascani Cosnita E
3 Balanuta Lucian C. National Sandu G
4 Banu Adrian CN "E.Racovita" Acalfoaie I, CEX
5 Bucuresteanu Andrei L. Informatica "G. Moisil" Ivasc C., CEX
6 Chirila Tudor L. Informatica "G. Moisil" Serba M, CEX
7 Ciocan Marius CN "E.Racovita" Acalfoaie I., CEX
8 Coros Stefan L. Informatica "G. Moisil" Maftei I, Losonczy C.
9 Cotelea Daniela L. Informatica "G. Moisil" Ivasc C, CEX
10 Cracana Sorin L. Informatica "G. Moisil" Tibu M, CEX
11 David George L. Informatica "G. Moisil" Ivasc C, CEX
12 Dima Georgiana Alice CN "E.Racovita" Flutur M, CEX
13 Dumitriu Vlad L. Informatica "G. Moisil" Tibu M, CEX
14 Florea Alexandru Gabriel C.N. "C. Negruzzi" Cristea C, CEX
15 Ionescu Cristina L. Informatica "G. Moisil" Serban M, Cerchez E, CEX
16 Lupovici Alexandru L. Informatica "G. Moisil" Serban M, Cerchez E.
17 Manea Vlad L. Informatica "G. Moisil" Serban M, Cerchez E, CEX
18 Matei Suica L. "MCostin" Butnarasu O
19 Milea Razvan L. Informatica "G. Moisil" Serban M, Cerchez E., CEX
20 Neculcea Ioana C. National Conea G
21 Oprea Stefan C.N. "C. Negruzzi" Cristea C, Hadimbu S, CEX
22 Panainte Mihai L. Informatica "G. Moisil" Butnaru G, Fratila P
23 Perietanu Alexandru L. Informatica "G. Moisil" Serban M, Cerchez E.
24 Raducanu Dragos L. Informatica "G. Moisil" Serban M, CEX
25 Rusu Alexandra L. Informatica "G. Moisil" Serban M, Cerchez E., CEX
26 Sarbu Stefan L. Informatica "G. Moisil" Tibu M, CEX
27 Scripcariu Stefan L. Informatica "G. Moisil" Serban M, Cerchez E.
28 Teslarasu Bogdan CN "E.Racovita" Acalfoaie I, CEX
29 Tudose Vlad L. Informatica "G. Moisil" Serban M, Cerchez E., CEX


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info