home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Iasi

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Airinei Adrian C.N. "C. Negruzzi" Negrescu A,, CEX
2 Apopoaiei Alexandra L. "M.Sadoveanu" Pascani Mitrica E
3 Arion George CN "E.Racovita" Acalfoaie I, CEX
4 Asavoaie Florin L. Informatica Serban M, Rusu AM., CEX
5 Botezatu Sonia L. Informatica Ivasc C, CEX
6 Carauleanu Andrei L. "M. Eminescu" Buhan E
7 Chichirau Razvan C.N. "C. Negruzzi" Hadimbu S
8 Chiriac Alexandru CN "E.Racovita" Acalfoaie I, CEX
9 Chirila Marcel L. Informatica Rascanu V, Fratila P
10 Condac Bogdan CN "E.Racovita" Acalfoaie I, CEX
11 Cordunianu Florin L. "M.Costin" Scutaru A
12 Dobrea Paul L. Informatica none
13 Dobreanu Mihai L. Informatica Cerchez E, Rusu A
14 Dumbrava Stefania CN "E.Racovita" Acalfoaie I
15 Florea Adriana L. Informatica Serban M, Rusu AM, CEX
16 Focsa Mihaela CN "E.Racovita" Acalfoaie I
17 Girlea Denisa L. "M.Sadoveanu" Pascani Mitrica E, CEX
18 Ionescu Ovidiu L. Informatica Pantiru M, Rascanu V
19 Irimia Andrei CN "E.Racovita" Acalfoaie I, CEX
20 Largu Ovidiu L. Informatica Rascanu V, Fratila P
21 Leon Daniel CN "E.Racovita" Acalfoaie I
22 Minea Octavian L. Informatica Serban M, Rusu AM, CEX
23 Necula Cristian L. Informatica Maftei I, Tibu M
24 Olaeru Mihai CN "E.Racovita" Acalfoaie I
25 Panainte Andrei L. Informatica Pantiru M, Rascanu V
26 Panzaru Alexandra L. Informatica Rascanu V, Fratila P
27 Patrascu Madalin L. Informatica Serban M, Rusu AM, CEX
28 Popa Horia CN "E.Racovita" Acalfoaie I, CEX
29 Popovici Alexandru CN "E.Racovita" Acalfoaie I, CEX
30 Prisacariu Mihai L. Informatica Rascanu V, Fratila P
31 Rosca Ion CN "E.Racovita" Chelariu M
32 Toarba Ionut L. "M.Sadoveanu" Pascani Vanga B
33 VrÓnceanu Radu CN "E.Racovita" Acalfoaie I


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info