home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Iasi

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ababei Ioana CN "E.Racovita" Ursache M, CEX
2 Airimitoaie Andrei CN "C.Negruzzi" Cristea C, Vlad I, Nitescu D, CEX
3 Andries Vasilica Daniela L. "Garabet Ibraileanu" Rosca V
4 Arcus Iulian L. M.Costin Butnarasu O
5 Chimu Alexandru L. Informatica Cerchez E
6 Cimpoieru Bogdan L. Informatica Cerchez E, Serban M
7 Cohal Ruxandra CN "C.Negruzzi" Cristea C, Nitescu D, CEX
8 Conea Alexandru C. National Conea G, CEX
9 Constantinescu Vlad L. Informatica Cerchez E
10 Florea Codrat CN "C.Negruzzi" Cristea C, CEX
11 Fronea Ioan L. Informatica Cerchez E,Serban M., CEX
12 Hriscu Sergiu-Silviu L. Informatica Cerchez E, Serban M
13 Ignatov Iulia L. Informatica Grecu S, CEX
14 Ilas George-Alexandru L. Informatica Cerchez E,Serban M., CEX
15 Mihalache Stefan-Andrei L. Informatica Cerchez E,Serban M.
16 Munteanu Andrei L. Informatica Cerchez E, Serban M., CEX
17 Munteanu Sergiu L. Informatica Grecu S, Rascanu V
18 Paicu Alexandru L. Informatica Grecu S, Rascanu V
19 Panaite Victor L. Informatica Ivasc C, CEX
20 Petrov Robert L. Informatica Ivasc C, CEX
21 Pojar Diana C. National Conea G, CEX
22 Popovici Adrian L. Informatica Cerchez E, CEX
23 Popovici Cristian L. Informatica Rascanu V, Fratila P
24 Porof Victor C. "E.Racovita" none
25 Pricop Mircea L. Informatica Ivasc C, CEX
26 Rusu Andrei L. Informatica Fratila P
27 Sarbu Paul CN "C.Negruzzi" Cristea C, Vlad I, Nitescu D, CEX
28 Schiopu Adriana L. Informatica Fratila P
29 Sofronie Diana L. "M.Sadoveanu"Pascani Vanga B
30 Storan Vlad L. Informatica Ivasc C
31 Tarcoveanu Filip CN "E.Racovita" Ursache M, CEX
32 Ursu Oana L."M.Sadoveanu"Pascani Vanga B
33 Vīrlan Andrei CN "C.Negruzzi" Cristea C, CEX
34 Vladut Alexandru CN "E.Racovita" Flutur M, CEX


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info