home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mehedinti

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 BAICU ANA - MARIA LIC. PED. ST. ODOBLEJA BALASOIU NINELA
2 BERCIU ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL TRAIAN ZAGARA GABRIELA
3 BOBEI LOREDANA GRUP SCOLAR BAIA DE ARAMA BUNCEANU MAGDALENA
4 CAMALEASA BOGDAN LIC. TEORETIC GHE. TITEICA CRETESCU RODICA
5 CHILOM RADU COLEGIUL NATIONAL TRAIAN PIT RADA VASILE
6 CIOROBEA MIHAI COLEGIUL NATIONAL TRAIAN TESIILA CORNELIA/GHIOCEL FLORIN
7 CIOUCA EUGEN ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL TRAIAN TESILA CORNELIA/GHIOCEL FLORIN
8 COTULBEA BOGDAN ANDREI LICEUL TEORETIC VANJU MARE DEGERATU SILVIUS
9 DANCIU DANIEL LIC. PED. ST. ODOBLEJA ENACHE RODICA
10 ENACHE RADU COLEGIUL NATIONAL TRAIAN TESILA CORNELIA/GHIOCEL FLORIN
11 GIURESCU ILIE MIHAI LIC. PED. ST. ODOBLEJA BALASOIU NINELA
12 JALBA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL TRAIAN GHIOCEL FLORIN
13 LACATUSU IULIANA LOREDANA LIC. PED. ST. ODOBLEJA BALASOIU NINELA
14 NICA FLAVIUS CHRISTIAN COLEGIUL NATIONAL TRAIAN TESILA CORNELIA/GHIOCEL FLORIN
15 ONEA ANDREI LIC. TEORETIC GHE. TITEICA CRETESCU RODICA
16 PATRUTESCU IONELA LIC. PED. ST. ODOBLEJA BALASOIU NINELA
17 PIRVANESCU WILLI LIC. TEORETIC GHE. TITEICA CRETESCU RODICA
18 POPESCU REMUS COSMIN LIC. PED. ST. ODOBLEJA ENACHE RODICA
19 PURCARU ALIN LIC. TEORETIC GHE. TITEICA GHEORGHITA LORENA
20 PUTAN CATALIN LIC. TEORETIC GHE. TITEICA CRETESCU RODICA
21 ROBU RAMONA MIHAELA LIC. PED. ST. ODOBLEJA BALASOIU NINELA
22 SANDU COSMIN MARIUS LICEUL TEORETIC VANJU MARE DEGERATU SILVIUS
23 SAVOIU AUREL COLEGIUL NATIONAL TRAIAN TESILA CORNELIA/GHIOCEL FLORIN
24 TROCAN IRINA COLEGIUL NATIONAL TRAIAN ZAGARA GABRIELA
25 UNTEA ALEXANDRU LIC. PED. ST. ODOBLEJA ENACHE RODICA
26 URSACHI ALEXANDRU LICEUL TEORETIC VANJU MARE DEGERATU SILVIUS
27 VACARU CONSTANTA GRUP SCOLAR BAIA DE ARAMA BUNCEANU MAGDALENA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info