home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Antal Norbert Lic. Teoretic Bolyai Farkas Kovács Barna
2 Barsan Paul Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Moisoiu Lucia, Muntean Alina
3 Berecki Beáta Lic. Teoretic Bolyai Farkas Kovács Barna
4 Bernád Attila Lic. Teoretic Bolyai Farkas Ignát Anna
5 Bindila Alexandru Grup Scolar Electromures Radovici Vera, Kondert Eniko
6 Birta Ioan Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Moisoiu Lucia, Muntean Alina
7 Boarescu Radu Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Moisoiu Lucia, Muntean Alina
8 Boila Dumitru Grup Scolar Electromures Radovici Vera, Kondert Eniko
9 Cimpeanu Radu Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Csifo Lorand
10 Coditoiu Mihai C.N. Mircea Eliade Sighisoara Tarta Moga Viorel
11 Constantin Diana C.N. Mircea Eliade Sighisoara Tarta Moga Viorel
12 Cosma Petru Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Csifo Lorand
13 Cutlac Hunor Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Moisoiu Lucia
14 Fekete Zsombor Lic. Teoretic Bolyai Farkas Ignát Anna
15 Gherasim Alin Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Gorea Claudiu Cristian
16 Kovacs Júlia Lic. Teoretic Bolyai Farkas Ignát Anna
17 Lapadat Constantin C.N. Mircea Eliade Sighisoara Tarta Moga Viorel
18 Lázár Endre Lic. Teoretic Bolyai Farkas Kovács Barna
19 Marginean Emil Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia
20 Mózes Ferenc Lic. Teoretic Bolyai Farkas Kovács Barna
21 Oltean Ionel Grup Scolar Electromures Radovici Vera, Kondert Eniko
22 Oprea Silviu Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Csifo Lorand
23 Pitea Alexandru Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Moisoiu Lucia, Muntean Alina
24 Pogocsan Florin Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Moisoiu Lucia, Muntean Alina
25 Pol Ancuta Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Moisoiu Lucia
26 Pop Mircea C.N. Mircea Eliade Sighisoara Tarta Moga Viorel
27 Popa Alexandru Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Csifo Lorand
28 Porutiu Petru Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Moisoiu Lucia, Muntean Alina
29 Radu Adina Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabo Zoltan
30 Sachelarie Bogdan Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabo Zoltan
31 Simon Zoltán Lic. Teoretic Bolyai Farkas Ignát Anna
32 Sorlea Bogdan Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabo Zoltan
33 Stefan Vlad Ionut Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Moisoiu Lucia, Muntean Alina
34 Suteu Alexandra Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabo Zoltan
35 Szasz Peter Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia
36 Terkál Róbert Lic. Teoretic Bolyai Farkas Ignát Anna
37 Tóth Helga Lic. Teoretic Bolyai Farkas Kovács Barna
38 Turdean Mihai Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Gorea Claudiu Cristian


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info