home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Ábrám Zoltán Lic. Teoretic Bolyai Farkas Incze Katalin
2 Agoston Norbert C.N. Mircea Eliade Sighisoara Tarta Moga Viorel
3 Baranyi Andor Lic. Teoretic Bolyai Farkas Incze Katalin
4 Bârzan Anton Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
5 Buta Anamaria Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia
6 Buzea Simona C.N. Mircea Eliade Sighisoara Tarta Moga Viorel
7 Calburean Bogdan C.N. Mircea Eliade Sighisoara Tarta Moga Viorel
8 Campian Nicolae Grup Scolar Electromures Radovici Vera, Kondert Eniko
9 Cioba Cosmin Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Lit Claudia
10 Dan Stelian Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Dan Doina
11 Deac Andrei Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabo Zoltan
12 Duca Virginia Grup Scolar Industrial Ludus Botezan Claudia
13 Farkas Loránd Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
14 Filip Radu Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela
15 Gherman Alin Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Lit Claudia
16 Grigorean Andrei Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Kovacs Barna
17 Iclanzan Sorin Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Dan Doina
18 Ilea Andreea Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela
19 Juga Nórbert Lic. Teoretic Bolyai Farkas Incze Katalin
20 Kovács István Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
21 Madarasan Dragos Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Dan Doina, Lit Claudia
22 Maior Stefan C.N. Mircea Eliade Sighisoara Tarta Moga Viorel
23 Máthé Botond Lic. Teoretic Bolyai Farkas Incze Katalin
24 Máthé Antal Koppány Lic. Teoretic Bolyai Farkas Incze Katalin
25 Mera Claudiu Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Kovacs Barna
26 Mindru Daniel Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Kovacs Barna
27 Novák Attila Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
28 Ogleja Daniel Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Dan Doina
29 Oltean Ovidiu Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela
30 Pop Raul Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Dan Doina
31 Porav Daniel Grup Scolar Electromures Radovici Vera, Kondert Eniko
32 Stavila Andrei Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Gorea Claudiu Cristian
33 Szakáts István Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
34 Taban Miruna Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Lupaescu Manuela
35 Tudose Vlad Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Lit Claudia
36 Vancea Lucian Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Gorea Claudiu Cristian
37 Veres Dorottya Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info