home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Mures

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Bajnoczi Tamás Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
2 Balint Bela Grup Scolar Electromures Kondert Eniko, Osztian Erika
3 Barthai Barna Janos Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Simon Magdolna
4 Craciun Emil Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Gorea Claudiu Cristian
5 Florea Radu Florin C.N. Mircea Eliade Sighisoara Lupsor Leontin
6 Fülöp Botond Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
7 Gáll Bella Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
8 Gáspár Barna Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
9 Imre Barna Grup Scolar Electromures Kondert Eniko, Osztian Erika
10 Iosif Cristin Grup Scolar Electromures Radovici Vera, Osztian Erika
11 Izsák István Lic. Teoretic Bolyai Farkas Ignát Anna
12 Jeler Stefan Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Gorea Claudiu Cristian
13 Károly Réka Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
14 Koncz Jen? Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
15 Korpos Andor Lic. Teoretic Bolyai Farkas Ignát Anna
16 Magyari Alpár Lic. Teoretic Bolyai Farkas Ignát Anna
17 Marc Stefan Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Csifo Lorand
18 Moldovan Dan Grup Scolar Electromures Radovici Vera, Osztian Erika
19 Moldovan Radu Iosif C.N. Mircea Eliade Sighisoara Lupsor Leontin
20 Moldovan Sergiu Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Kovacs Barna
21 Nagy Emilia Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Gorea Claudiu Cristian
22 Nagy Istvan Grup Scolar Electromures Kondert Eniko, Osztian Erika
23 Pop Iulian Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Csifo Lorand
24 Pop Raul Grup Scolar "Petru Maior" Reghin Szabo Zoltan
25 Popa Bogdan Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Kovacs Barna
26 Puni Andrei Colegiul National "Alexandru Papiu Ilarian" Tg-Mures Kovacs Barna
27 Somesan Ioana C.N. Mircea Eliade Sighisoara Lupsor Leontin
28 Szabó Péter Lic. Teoretic Bolyai Farkas Balázs Katalin
29 Szabó Beáta Lic. Teoretic Bolyai Farkas Balázs Katalin
30 Szatmari I Barna Grup Scolar Electromures Kondert Eniko, Osztian Erika
31 Szekely Lehel Grup Scolar Electromures Kondert Eniko, Osztian Erika
32 Szigeti Péter Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
33 Szilagyi Istvan Grup Scolar Electromures Kondert Eniko, Osztian Erika
34 Veress István Lic. Teoretic Bolyai Farkas Fejér Magdolna
35 Vunvulea Mariana Colegiul National "Unirea" Tg-Mures Csifo Lorand


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info