home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Prahova

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Anuta Cristian C.N.I.L.Caragiale Visinescu Radu
2 BERTEANU VLAD C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Lincan Iulia
3 Bratu-Bizinechi Razvan Gabriel Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Radu Luminita
4 BUMBACEA ALEXANDRU C.M.L. DIMITRIE CANTEMIR BREAZA DICHEI NICOLETA
5 Chesca Leonard Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Radu Luminita
6 Chitu Bogdan Colegiul Mihail Cantacuzino Sinaia Toader Catalin
7 Cimpeanu Alexandru Costin Colegiul Tehnic "Lazar Edeleanu" Paunescu Raluca
8 Cioraneanu Mihai Liceul Teoretic "Grigore Tocilescu" Mizil Ionescu Adrian
9 CONSTANTIN ANDREI C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Ripeanu Luminita
10 Constantin Alin Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Radu Luminita
11 DIRPES ALEXANDRU C.N.Mihai Viteazul Ploiesti LINCAN IULIA
12 Dobra Laura Colegiul Tehnic "Lazar Edeleanu" Paunescu Raluca
13 Dobre George Liceul Teoretic Nichita Stanescu Ploiesti Constantin Adriana
14 Enescu Paul Liceul Teoretic "Al. I. Cuza" Ploiesti Dumitrescu Carmen
15 Fagateanu Sorin C.N.I.L.Caragiale Lica Daniela
16 FLORESCU TEODOR C.M.L. DIMITRIE CANTEMIR BREAZA DICHEI NICOLETA
17 Ghilea Daniel C.N.I.L.Caragiale Lica Daniela
18 GHITA DANIEL C.M.L. DIMITRIE CANTEMIR BREAZA STANCIU DIANA
19 ILIE CATALIN GRUP SCOLAR "C-TIN CANTACUZINO" BAICOI CONSTANTIN NATALIA
20 Ionita Adrian Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Radu Luminita
21 IVANCIU SEBASTIAN C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Lincan Iulia
22 Marghioala Adrian Gr. Sc. Ind. Energetic Davidoiu Dragos
23 Radulescu Valentin Liceul Teoretic "Grigore Tocilescu" Mizil Ionescu Adrian
24 SAVA ALBERT C.M.L. DIMITRIE CANTEMIR BREAZA STANCIU DIANA
25 Serban Sabin C.N.I.L.Caragiale Visinescu Radu
26 SOARE ANDREI C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Lincan Iulia
27 STEFANESCU SABIN C.N.Mihai Viteazul Ploiesti LINCAN IULIA
28 STROE ANDREEA GRUP SCOLAR "C-TIN CANTACUZINO" BAICOI CONSTANTIN NATALIA
29 Tanase Mihai Cristian Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Varzopov Silvia
30 Tataru Anca Liceul Teoretic Nichita Stanescu Ploiesti Nastase Luminita


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info