home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Prahova

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 ANCU MIHAI C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Scheau Constantin
2 Bancila Ines C.N.I.L.Caragiale Mircea Liliana
3 BRAD FLORIN COLEGIUL NATIONAL"NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA DARIE SIMONA
4 Ciubotaru Gabriel Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Varzopov Silvia
5 Dedu Teodora Liceul Teoretic Brancoveanu Voda Urlati Cojanu Sorin
6 DINCA ALEXANDRU C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Scheau Constantin
7 DOBRE OANA C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Scheau Constantin
8 FLOREA MIHAI C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Scheau Constantin
9 GEANA RUXANDRA COLEGIUL NATIONAL"NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA DARIE SIMONA
10 Georgescu Alin Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Varzopov Silvia
11 Harpa Raluca Liceul Teoretic Brancoveanu Voda Urlati Cojanu Sorin
12 ILIE CATALIN Liceul Teoretic Nichita Stanescu Ploiesti PASCU OLIVIA
13 IONITA RALUCA C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Lincan Iulia
14 Lica Adela C.N.I.L.Caragiale Lica Daniela
15 Loghin Andreea Diana Gr. Sc. Ind. Energetic Vasii Cristian
16 MARES VLAD C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Scheau Constantin
17 MARINESCU ALEXANDRU C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Scheau Constantin
18 NASTASE IRINA COLEGIUL NATIONAL"NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA DARIE SIMONA
19 Nastasescu Mihai Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Varzopov Silvia
20 NEAGU SILVIA C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Scheau Constantin
21 Nica Andrei C.N.I.L.Caragiale Mircea Liliana
22 Nitu Stefan Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Piirvu Ileana
23 Nonea Mircea Liceul Teoretic Nichita Stanescu Ploiesti Pascu Olivia
24 Olteanu Andrei C.N.I.L.Caragiale Lica Daniela
25 PANA AURA COLEGIUL NATIONAL"NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA DARIE SIMONA
26 Paraschiv Cosmin C.N.I.L.Caragiale Lica Daniela
27 PARASCHIV VIOLETA C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Lincan Iulia
28 ROBITU PAUL C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Scheau Constantin
29 Romanescu Gabriela C.N.I.L.Caragiale Lica Daniela
30 Sanduleac Dan C.N.I.L.Caragiale Lica Daniela
31 Savu Victor C.N.I.L.Caragiale Lica Daniela
32 Sima Cotizo C.N.I.L.Caragiale Lica Daniela
33 Stan Alexandru Cristian Colegiul "Spiru Haret" Ploiesti Piirvu Ileana
34 STOICESCU CRISTINA C.N.Mihai Viteazul Ploiesti Scheau Constantin
35 SUMBASACU TOMA COLEGIUL NATIONAL"NICOLAE GRIGORESCU" CAMPINA DARIE SIMONA
36 Tarlea Alin C.N.I.L.Caragiale Lica Daniela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info