home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Satu-Mare

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Barabas Szabolcs Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba
2 Barsan Calin Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Lokos Annamaria
3 Bobb Arnold Grup Scolar Industrial Tasnad Tartan Rodica
4 Borzasi Beata Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba
5 Buzila Gabriel Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Lokos Annamaria
6 Campean Cristian Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Lokos Annamaria
7 Cret Silvia Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Barbus Roxana
8 Dascalu Liviu Andrei Liceul Teoretic Carei Laslo Ion
9 Demian Claudiu Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Gavrus Edina
10 Ginal Eszter Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba
11 Kirner Erhard Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Lokos Annamaria
12 Krajnik Andras Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Barbus Roxana
13 Levai Janos Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba
14 Lutas Andrei Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Lokos Annamaria
15 Marta Sergiu Vasile Liceul Teoretic Carei Laslo Ion
16 Mentiu Cristian Mihai Liceul Teoretic Carei Laslo Ion
17 Mierlacioiu Laurentiu Liceul Teoretic Carei Laslo Ion
18 Pal Elod Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba
19 Racz Csilla Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba
20 Salajan Sabin Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Barbus Roxana
21 Seres Dinu Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Barbus Roxana
22 Suba Nandor Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba
23 Vitez Monika Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info