home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Satu-Mare

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Balazs Bela Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Balint Elisabeta
2 Barbu Ruxandra Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Barbus Roxana
3 Blideran Raluca Adelina Liceul Teoretic Carei Laslo Ion
4 Boitor Alexandru Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Surducan Liana
5 Calinoiu Lavinia Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Soproni Andrea
6 Ciorba Andrei Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Soproni Andrea
7 Cosma Dana Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Korodi Mariana
8 Costea Dan Cristian Liceul Teoretic Carei Laslo Ion
9 Culic Emil Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Korodi Mariana
10 Fazekas Zsombor Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Csipo Eniko
11 Haiduc Denisa Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Soproni Andrea
12 Kato Robert Berti Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba
13 Lutas Madalina Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Soproni Andrea
14 Manea Andrei Colegiul National "Doamna Stanca" Satu Mare Nagy Mariana
15 Markovits Julia Colegiul National "Doamna Stanca" Satu Mare Nagy Mariana
16 Pataki Zoltan Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Csipo Eniko
17 Petran Dan Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Surducan Liana
18 Pristopan Raul Colegiul National "Ioan Slavici" Satu Mare Soproni Andrea
19 Roatis Carmen Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Barbus Roxana
20 Tataran Alexandru Colegiul National "Mihai Eminescu" Satu Mare Korodi Mariana
21 Toga Gergo Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Balint Elisabeta
22 Trif Denisa Marilena Liceul Teoretic Carei Laslo Ion


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info