home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Sibiu

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Anghel Traian Colegiul National " S. Brukenthal" Sibiu
2 Beju Alexandru Colegiul National "G. Lazar" Sibiu Carmen Popescu, Monica Oancea
3 Beu Dorin Vasile Colegiul National "O. Goga" Sibiu
4 Bobes Maria Scoala Nationala de Gaz Medias
5 Bradi Rares Liceul Teoretic"S. L. Roth" Medias Blezu Claudia
6 Costeiu Andrei Grup Scolar Energetic Sibiu
7 Danes Tiberiu Grup Scolar Energetic Sibiu
8 Danila George Liceul Teoretic " Axente Sever" Medias Selcaian Gabriela
9 Dobrota Vlad Colegiul National " S. Brukenthal" Sibiu
10 Doca Alina Scoala Nationala de Gaz Medias
11 Duda Mihaela Liceul Teoretic Dumbraveni
12 Duma Adrian Scoala Nationala de Gaz Medias
13 Duman Mircea Liceul Teoretic " S. L. Roth " Medias Blezu Claudia
14 Gigea Victor Colegiul National " S. Brukenthal" Sibiu
15 Grezer Peter Scoala Nationala de Gaz Medias
16 Iounas Cornel Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu
17 Lup Gratian Colegiul National " G. Lazar" Sibiu Pitic Antoniu
18 Magdas Alexandra Scoala Nationala de Gaz Medias
19 Marginean Coralia Scoala Nationala de Gaz Medias
20 Muntean Madalin Grup Scolar Energetic Sibiu
21 Olteanu Vlad Colegiul National " S. Brukenthal" Sibiu
22 Opris Horia Colegiul National" Gh. Lazar" Sibiu Pitic Antoniu
23 Popa Vlad Colegiul National "S. Brukentahl" Sibiu
24 Rusu Victor Colegiul National " S. Brukenthal" Sibiu
25 Schiau Horea Grup Scolar Energetic Sibiu
26 Troanca Diana Colegiul National " Gh. Lazar" Sibiu Pitic Antoniu
27 Voicu Ioana Liceul Teoretic " O. Ghibu" Sibiu
28 Voinea Stefan Scoala Nationala de Gaz Medias


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info