home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Sibiu

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Barac Alexandru Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu
2 Bildea Adrian Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Oancea Monica
3 Bogdan Alin Anton Liceul Teoretic \"O. Ghibu\" Sibiu
4 Buzila Alexandra Liceul Teoretic \"S. L. Roth\" Medias Blezu Claudia
5 Cernea Florian Grup Scolar Energetic Sibiu
6 Chescu Marius Grup Scolar Energetic Sibiu
7 Chirongea Cristina Scoala Nationala de Gaz Medias
8 Cracui Cosmin Grup Scolar Energetic Sibiu
9 Cristea Andrei Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Stanculescu Adina
10 Diaconu Vlad Scoala Nationala de Gaz Medias
11 Dragut Ana Maria Colegiul National "O. Goga Sibiu
12 Duma Stefania Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Oancea Monica
13 Gheorghita Alina Scoala Nationala de Gaz Medias
14 Hadar Mihai Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu
15 Halmaghi Catalin Liceul Teoretic "S. L. Roth" Medias Blezu Claudia
16 Havarneanu Aram Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Oancea Monica
17 Holerga Silviu Scoala Nationala de Gaz Medias
18 Medrea Florin Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Stanculescu Adina
19 Mija Corina Liceul Teoretic "S. L. Roth" Medias Blezu Claudia
20 Moldovan Sinziana Scoala Nationala de Gaz Medias
21 Muntean Alexandru Colegiul National "O. Goga Sibiu
22 Prica Natalia Colegiul National "O. Goga Sibiu
23 Receu Ilie Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu
24 Rotar Alina Scoala Nationala de Gaz Medias
25 Sandru Razvan Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu
26 Sopa Crisitian Colegiul National "Gh. Lazar" Sibiu Stanculescu Adina
27 Stefu Mihai Grup Scolar Energetic Sibiu
28 Suciu Cristian Scoala Nationala de Gaz Medias
29 Veres Eniko Scoala Nationala de Gaz Medias
30 Zarecki Raul Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info