home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Sibiu

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Apintei Ioana Scoala Nationala de Gaz Medias
2 Avram Laura Colegiul National "O. Goga" Sibiu
3 Badea Victor Colegiul National " G. Lazar" Sibiu Preda Georgeta
4 Badescu Victor Liceul Teoretic "O. Ghibu" Sibiu
5 Bancioiu Andrei Colegiul National "O. Goga" Sibiu
6 Bielz Razvan Colegiul National " S. Brukenthal" Sibiu
7 Bodea Octavian Grup Scolar Energetic Sibiu
8 Capalnean Sorana Scoala Nationala de Gaz Medias
9 Cioaca Virgil Colegiul National " Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta
10 Daian Andrei Colegiul National "O. Goga" Sibiu
11 Dobrota Paul Stefan Colegiul National "S. Brukenthal" Sibiu
12 Fagarasan Luana Colegiul National " Gh. Lazar" Sibiu Preda Georgeta
13 Ghesu Florin Colegiul National " S. Brukenthal" Sibiu
14 Klein Andrei Colegiul National " S. Brukenthal" Sibiu
15 Knall Arnold Liceul Teoretic " S. L. Roth" Medias
16 Lata Vlad Liceul Teoretic " S. L. Roth" Medias
17 Marca Andrei Liceul Teoretic "O Ghibu"
18 Marginean Alexandru Grup Scolar Energetic Sibiu
19 Matau Rudi Grup Scolar Energetic Sibiu
20 Pastiu Simona Colegiul National " G. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen
21 Pepelea Flaviu Colegiul National" S. Brukenthal" Sibiu
22 Roman Rares Liceul Teoretic " S. L. Roth" Medias
23 Rosca Savu Stefan Liceul Teoretic " O. Ghibu" Sibiu
24 Sandru Adrian Liceul Teoretic " S. L. Roth" Medias
25 Sorea Stefana Colegiul National " G. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Oancea Monica
26 Tirela Bianca Colegiul National " G. Lazar" Sibiu Preda Georgeta, Popescu Carmen
27 Tudoran Radu Liceul Teoretic " O. Ghibu" Sibiu
28 Vasile Bogdan Scoala Nationala de Gaz Medias


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info