home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Suceava

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 10-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Aursulesei Tudor CN "Stefan cel Mare" Vlad Giorgie / Marcu Ovidiu
2 Axinte Alexandru Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Ilincai Florin
3 Bădelită Lidia Scoala Crestină Filadelfia Stefănescu Narcisa
4 Boca Lucian CN "Stefan cel Mare" Vlad Giorgie / Marcu Ovidiu
5 Burcă Silviu C. N. "Petru Rareș", Suceava Marinela AGA
6 Cantea Andrei C.N.de Informatică "Spiru Haret" Suceava Mocanu Corina
7 Ciureanu Alexandru Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" C-lung Mold Mariuc Florin
8 Coclici Andrei Colegiul Național Dragoș Vodă Câmpulung Moldovenesc Zancu Gabriel
9 Constantiniuc Andrada C. N. "Petru Rareș", Suceava Narcisa ȘTEFĂNESCU/Marinela AGA
10 Dabija Dragos Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" C-lung Mold Mariuc Florin
11 Drăgoi Alexandra Școala Creștină Filadelfia Ștefănescu Narcisa
12 Filip Daniel Școala Creștină Filadelfia Ștefănescu Narcisa
13 Flocea Cristian Colegiul Național Dragoș Vodă Câmpulung Moldovenesc Buzgan Paraschiva
14 Gheorghică Stefan Colegiul Național Dragos Vodă Câmpulung Moldovenesc Buzgan Paraschiva
15 Ifrim Alexandru C.N.de Informatică "Spiru Haret" Suceava Morar Mocanu
16 Latis Vladimir Colegiul National Dragos Vodă Câmpulung Moldovenesc Zancu Gabriel
17 Matzner Robert C. N. "Petru Rareș", Suceava Marinela AGA
18 Morosan Daniel Grup Şcolar Alexandru cel Bun GuraHumorului Hojbotă Rodica
19 Purcăreaţă Bogdan Grup Şcolar Alex cel Bun GuraHumorului Hojbotă Rodica
20 Sauta Emil Colegiul Național Dragos Vodă Câmpulung Moldovenesc Zancu Gabriel
21 Schipor Stefan CN "Stefan cel Mare" Marcu Ovidiu
22 Scoică Adrian C.N."Eudoxiu Hurmuzachi" Rădăuți Lăzărescu Antoneta
23 Simion Lucian Grupul Scolar "M. Bacescu" Falticeni Dumitriu Bogdan
24 Socea Raluca C. N. \"Petru Rares\", Suceava Marinela AGA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info