home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Suceava

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 11-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Agrigoroaei Pavel CN "Stefan cel Mare" Marcu Ovidiu
2 Anisia Vlad C.N."Eudoxiu Hurmuzachi" Rădăuți Lăzărescu Antoneta
3 Artimon Catalin Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" C-lung Mold Magurean Marius
4 Barabas Victor C. N. \"Petru Rareș\", Suceava Narcisa STEFĂNESCU
5 Birnicu Ion C.N."Eudoxiu Hurmuzachi" Rădăuți Coaja Gabriela
6 Blesneag Oana C. N. "Petru Rareș", Suceava Mihail ERHAN/Marinela AGA
7 Buleu Cosmin-Paul C. N. "Petru Rareș", Suceava Mihail ERHAN/Marinela AGA
8 Costea Andrei C. N. "Petru Rareș", Suceava Narcisa ȘTEFĂNESCU
9 Cramariuc Alexandru CN "Stefan cel Mare" Hatmanu Mihaela
10 Cristea Mihai Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" C-lung Mold Magurean Marius
11 Cristea Alexandru Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" C-lung Mold Magurean Marius
12 Dartu Dorin Col. Naț. "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen
13 Dumitrescu Vlad CN "Stefan cel Mare" Marcu Ovidiu
14 Gafencu Lucian C.N.de Informatică "Spiru Haret" Suceava Tompea Viorel
15 Gafitanu Sanziana Col. Naț. "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen
16 Gales Vasile Col. Naț. "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen
17 Gheorghiu Georgiana-Larisa C. N. "Petru Rareș", Suceava Narcisa ȘTEFĂNESCU
18 Gherman Marius C. N. "Petru Rareș", Suceava Narcisa ȘTEFĂNESCU
19 Grosu George Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" C-lung Mold Ionescu Gabriela
20 Haisan Lucian Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" C-lung Mold Ionescu Gabriela
21 Ionescu Adrian C. N. "Petru Rareș", Suceava Mihail ERHAN/Marinela AGA
22 Ioniță Andrei-Lucian C. N. "Petru Rareș", Suceava Mihail ERHAN/Marinela AGA
23 Lucescu Andrei C.N.de Informatică "Spiru Haret" Suceava Cojocaru Maria
24 Mandici Ciprian CN "Stefan cel Mare" Marcu Ovidiu
25 Maruseac Mihai C. N. "Petru Rareș", Suceava Narcisa ȘTEFĂNESCU
26 Moscaliuc Ovidiu Col. Naț. "Mihai Eminescu" Suceava Popa Carmen
27 Pantiruc Claudia Colegiul Național Dragoș Vodă Câmpulung Moldovenesc Buzgan Paraschiva
28 Petraru Nicolae C.N.de Informatică "Spiru Haret" Suceava Tompea Viorel
29 Popovici Stefan C. N. \"Petru Rares\", Suceava Narcisa Stefănescu
30 Slavic Sorin C. N. "Petru Rareș", Suceava Mihail ERHAN/Marinela AGA
31 Timischi Iulian Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" C-lung Mold Magurean Marius


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info