home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Suceava

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Antoneac Ovidiu Colegiul Economic "D. Cantemir" Suceava Hrișcă Steluța/Marcu Daniela
2 Apetroaei Andrei Colegiul Național Dragoș Vodă Câmpulung Moldovenesc Zancu Gabriel
3 Batros Stefan CN "Stefan cel Mare" Vatamanescu Nicolae
4 Besliu Bogdan CN "Stefan cel Mare" Mihaela Hatman
5 Bujorean Diana Col. Naț. "Mihai Eminescu" Suceava Zotic Cristina
6 Chitanu Octavian Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Ilincai Florin
7 Cotlet Ovidiu Scoala Crestină Filadelfia Stefănescu Narcisa
8 Danea Iulian Liceul Teoretic "Ion Luca " Vatra Dornei Sestac Suzana
9 David Cătălina C.N."Eudoxiu Hurmuzachi" Rădăuți Coajă Gabriela
10 Dolceanu Iulian Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Bodnariu Mariana
11 Dorobanțu Alexandru C. N. "Petru Rareș", Suceava Viorel MOROȘANU
12 Drehuta Constantin CN "Stefan cel Mare" Vlad Giorgie / Petrisor Adrian
13 Fedur Liviu Școala Creștină Filadelfia Ștefănescu Narcisa
14 Grădinaru Anda C. N. "Petru Rareș", Suceava Marinela AGA
15 Grigoruță Cristina C. N. "Petru Rareș", Suceava Marinela AGA
16 Hladciuc Bogdan Col. Naț. "Mihai Eminescu" Suceava Zotic Cristina
17 Hudisteanu Alexandru CN "Stefan cel Mare" Marcu Ovidiu
18 Iacob Andrei Liceul Teoretic "Ion Luca " Vatra Dornei Sestac Suzana
19 Ivan Roxana Colegiul Economic "D. Cantemir" Suceava Hrișcă Steluța/Marcu Daniela
20 Luculescu Alexandru Colegiul Militar Liceal "Stefan cel Mare" C-lung Mold Ionescu Gabriela
21 Mayer Silviu C. N. "Petru Rareș", Suceava Marinela AGA
22 Morosan Andrei CN "Stefan cel Mare" Marcu Ovidiu
23 Niga Lucian Colegiul Național Dragoș Vodă Câmpulung Moldovenesc Zancu Gabriel
24 Olenici Alexandru Colegiul Național Dragoș Vodă Câmpulung Moldovenesc Zancu Gabriel
25 Onofrei Iulian Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Filip Dimitrie
26 Pahomi Cosmin Liceul Teoretic "Ion Luca " Vatra Dornei Sestac Suzana
27 Pînzariu Tiberiu C. N. "Petru Rareș", Suceava Marinela AGA/Mihail ERHAN
28 Pinzariu Marian Gr Sc Ion Nistor Galan Petrica
29 Rusu Radu C. N. "Petru Rareș", Suceava Marinela AGA/Mihail ERHAN
30 Serediuc Andrei C. N. "Petru Rareș", Suceava Marinela AGA/Mihail ERHAN
31 Serediuc Bogdan C. N. "Petru Rareș", Suceava Marinela AGA
32 Slevoacă Lorena C. N. "Petru Rareș", Suceava Marinela AGA
33 Telescu Alexandru Colegiul National "Nicu Gane" Falticeni Filip Dimitrie
34 Traista Alexandru CN "Stefan cel Mare" Petrisor Adrian
35 Varzariu Nicolae CN "Stefan cel Mare" Marcu Ovidiu
36 Vintur Oxana CN "Stefan cel Mare" Marcu Ovidiu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info