home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti liceu:
Judetul Valcea

inapoi     participanti cls 9 participanti cls 10 participanti cls 11 participanti cls 12

Participantii la clasa a 9-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Balan Bianca Emanuela Gr. Șc. Economic Călimănești Mircea Blidaru
2 Cotoarbă Liviu C. N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Mlisan Mirela
3 Dincă Marius Cătălin Gr. Şc. Preda Buzescu Berbeşti Cojanu Cătălin
4 Dinulescu Dragos C.N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Ana Maria Arișanu
5 Dumitrescu Remus Colegiul Tehnic Energetic Rm. Vâlcea Iliescu Alin
6 Dumitrescu Marian Ionuţ Gr. Şc. Preda Buzescu Berbeşti Cojanu Cătălin
7 Dumitricu Daniel C.N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Malina Loghin
8 Duță Vlad C.N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Ana Maria Arișanu
9 Geanta Ștefan Colegiul Tehnic Energetic Rm. Vâlcea Iliescu Alin
10 Hasna Robert Liceul Brezoi Ene Claudiu
11 Iliescu Tudor C.N. Al. Lahovari Rm. Vâlcea Hancu Ana-Maria
12 Ionescu Radu Stefan Gr. Șc. G-ral Magheru Rm. Vâlcea Chiru Ramona
13 Lăcătuşu Alexandru C.N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Ana Maria Arişanu
14 Lopotaru Alexandra Liceul "Matei Basarab" Rm. Vâlcea Dumbravescu Dumitru
15 Neagoie Sergiu C. N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Mlisan Mirela
16 Oprea Ion Daniel Gr. Șc. Economic Călimănești Mircea Blidaru
17 Popescu Dalia Georgiana C.N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Ana Maria Arișanu
18 Proteasa Denis C.N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Malina Loghin
19 Simionescu Stefan C.N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Ana Maria Arișanu
20 Stănciulescu Mihail Daniel C.N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Malina Loghin
21 Tănăsie Alexandru C.N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Malina Loghin
22 Voinea Victor Colegiul Tehnic Energetic Rm. Vâlcea Iliescu Alin
23 Zugravu Radu C.N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Mirela Mlisan


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info