home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Rezultate gimnaziu: clasa a 5-a clasa a 6-a clasa a 7-a clasa a 8-a

Problema 2 (cifre) a fost reevaluata. Regulamentul a fost actualizat. Modificarile au aparut datorita modului in care se dadeau datele de intrare (pe aceeasi linie, separate prin spatiu). Cei care citeau cu read nu aveau probleme, ci numai cei care foloseau readline.

Clasa a 6-a
ID Nume / Prenume Judet Profesor indrumator P 1 P 2 Total
1 610006 YE KAI Bucuresti Dan Grigoriu 100 100 200 calificat
2 614002 Mocan Cezar Cluj Negreanu-M. Adrian 100 90 190 calificat
3 610005 MUNTEAN ALEXANDRU Bucuresti Dan Grigoriu 100 70 170 calificat
4 628001 NICOLICIOIU ANDREI Mehedinti CRETESCU RODICA 100 70 170 calificat
5 610004 STAN SERBAN ANDREI Bucuresti Dan Grigoriu 100 70 170 calificat
6 603001 Balcau Ionut Arges Oprea Adriana 100 60 160 calificat
7 615002 BOGATU ALEXANDRA Constanta 100 60 160 calificat
8 610012 BUMBACEA RADU Bucuresti Dan Grigoriu 100 60 160 calificat
9 609008 Cateia Madalin Brasov Diana Penghis 100 60 160 calificat
10 608008 Chitaru Vlad Braila Savu Ileana 100 60 160 calificat
11 615001 CRISTEA   RADU Constanta 100 60 160 calificat
12 605001 Lala Marius Ionut Bihor Vaida Nicoleta 100 60 160 calificat
13 608009 Luca Liviu Braila Savu Ileana 100 60 160 calificat
14 610001 MILU ALEXANDRU Bucuresti Dan Grigoriu 100 60 160 calificat
15 627004 POP CRISTINA Maramures BERCI RALUCA 100 60 160 calificat
16 638001 Stef Giulia Timis Roman V si Stirb N 100 60 160 calificat
17 609007 Vlad Horatiu Brasov Diana Penghis 100 60 160 calificat
18 610002 ZERNOVEANU RADU Bucuresti Dan Grigoriu 100 60 160 calificat
19 615005 ZUGRAVU TUDOR Constanta 100 60 160 calificat
20 604001 Budau Adrian Bacau Vieru Ilie 100 50 150 calificat
21 621005 Purcaru Gabriel Gorj Runceanu Mihaela 100 40 140 calificat
22 632001 Purice Andrei Prahova Arseni Florentina 77 60 137 calificat
23 641001 Ursu Bogdan Vaslui Marian Enache 70 60 130 calificat
24 610009 COLCEAG ALINA Bucuresti Mariana Kisch 70 50 120 calificat
25 632005 Botezatu Mihai Prahova Arseni Florentina 60 50 110 calificat
26 615003 MIHALCEA IONUT ALEXANDRU Constanta 100 10 110 calificat
27 610014 OPREA ANA Bucuresti Dan Grigoriu 100 10 110 calificat
28 610008 ANDREI VICTOR Bucuresti Dan Grigoriu 100 0 100 calificat
29 610011 BAROIU COSTIN Bucuresti Mariana Kisch, Sorina Spulber 100 0 100 calificat
30 610015 PRIPOAIE TEODOR Bucuresti Laura Nitescu 40 60 100 calificat
31 610003 SORESCU ILINCA Bucuresti Mariana Kisch 100 0 100 calificat
32 632006 TAMAS IULIA Prahova Alice Georgescu 100 0 100 calificat
33 610021 MITREA VALENTIN GABRIEL Bucuresti Laura Nitescu 80 0 80 calificat
34 607001 Petriuc Alexandru Botosani Luisian Grigore 50 30 80 calificat
35 632009 VLAD MARIN Prahova Alice Georgescu 18 50 68 calificat
36 627001 ARDELEAN HORIA Maramures BERCI RALUCA 0 60 60 calificat
37 627002 CODREA CLAUDIU CLAUDIU Maramures BERCI RALUCA 0 60 60 calificat
38 619003 Danaila Dan Galati Birsan Adina 0 60 60 calificat
39 610019 DUTESCU MIHAI Bucuresti Anca Knopf 0 60 60 calificat
40 610013 FELIX LIVIU Bucuresti Mariana Kisch 0 60 60 calificat
41 627003 GRIGOR ANCUTA Maramures BERCI RALUCA 0 60 60 calificat
42 628003 GROSU VLAD Mehedinti TESILA CORNELIA 0 60 60 calificat
43 619001 Neagu Cristian Galati 0 60 60 calificat
44 636001 Patuleanu Tudor Suceava Mosnegutu Gabriela 0 60 60 calificat
45 614003 Rusu Robert Cluj Negreanu-M. Adrian 0 60 60 calificat
46 627006 SAS LIANA Maramures BERCI RALUCA 0 60 60 calificat
47 609009 Suciu Cristian Brasov Diana Penghis 0 60 60 calificat
48 640001 Văcăroiu Andrei Valcea Malina Loghin 0 60 60 calificat
49 620002 BACI CRISTINA Giurgiu GOGOASE FLORINA 0 50 50 calificat
50 610007 CATUTI MIHNEA Bucuresti Anca Knopf 0 50 50
51 625002 Conea Bogdan Iasi Nitescu Dorina 0 50 50
52 620001 MITOI STEFAN Giurgiu GOGOASE FLORINA 0 50 50
53 611001 Craciun Mihai Buzau none 0 40 40
54 610020 GRIGORESCU IRINA Bucuresti Mariana Kisch 0 40 40
55 642019 Paraipan Gabriel Vrancea Mocanu Veronica 40 0 40
56 610016 RAILEANU ROBERTA Bucuresti Dan Grigoriu 30 10 40
57 638003 Fometescu Adina Timis Fanaru Rodica 0 30 30
58 619004 Hanganu Cristina Galati 0 20 20
59 615004 IORDACHE ALEXANDRU MARIAN Constanta 0 20 20
60 632002 Militaru Gabriela Prahova Constantin Mihaela 0 20 20
61 618011 Diaconescu Ştefan Dolj Popa Daniela 0 10 10
62 610017 ASMAN GABRIEL Bucuresti Rica Pintilie 0 10 10
63 618012 Bala Ramona Dolj Popa Daniela 0 10 10
64 603002 Bolosteanu Ruxandra Arges Oprea Adriana 0 10 10
65 642007 Bucur Simona Vrancea Mereuta Camelia 0 10 10
66 642018 Busuioc Ana-Maria Vrancea Ionescu Cristina 0 10 10
67 633001 But Valeriu Salaj Vlaicu Cristina 0 10 10
68 631003 CONSTANTIN RALUCA Olt CĂTĂNOIU CAMELIA 0 10 10
69 633002 Crainic Bogdan Salaj Ardelean Paula 0 10 10
70 619013 Damian George Galati 0 10 10
71 618001 David Iulia Dolj Coravu Laura 0 10 10
72 618003 Drăguşin Oana Dolj Coravu Laura 0 10 10
73 625004 Fecheta Tania Iasi Ivasc Cornelia 0 10 10
74 618006 Gherghe Ion Alexandru Dolj Preoteasa Cezarian 0 10 10
75 619005 Huzum Florentina Galati 0 10 10
76 619006 Mihai Andreea Galati 0 10 10
77 625007 Netedu Andrada Iasi Ivasc Cornelia 0 10 10
78 603004 Pristoleanu Ioana Arges Oprea Adriana 0 10 10
79 618009 Roşulescu Florin Dolj Coravu Laura 0 10 10
80 615007 RUSEN PAUL PAUL Constanta 0 10 10
81 627005 SACALOS ALEXANDRA Maramures BERCI RALUCA 0 10 10
82 642015 Sandu Emanuel Emanuel Vrancea Patrascu Maria 10 0 10
83 631009 STANCIU RAMONA Olt POPESCU DORU 0 10 10
84 610024 STOICA DRAGOS ANDREI Bucuresti Mariana Kisch, Sorina Spulber 0 10 10
85 627007 TINCA INGRID Maramures BERCI RALUCA 0 10 10
86 625001 Adumitroaie George Iasi Hadimbu Stelian 0 0 0
87 611002 Alexandrescu Beatrice Buzau Mariana Hariton 0 0 0
88 610010 ANDREI ALEXANDRU TOMA Bucuresti Laura Nitescu 0 0 0
89 632004 Argesanu Ruxandra Prahova Constantin Mihaela 0 0 0
90 628002 ASPRONIU ROBERT Mehedinti TESILA CORNELIA 0 0 0
91 621007 Bădescu Traian Gorj Popescu Sanda 0 0 0
92 619008 Balasoiu Cristian Galati 0 0 0
93 619002 Barbuta Stefan Galati Birsan Adina 0 0 0
94 619017 Bivol Geanina Galati 0 0 0
95 614001 Bogdan Paul Cluj Maties Anamaria 0 0 0
96 610018 BREZOIU ANA-MARIA Bucuresti Sorina Spulber 0 0 0
97 642001 Buraga Dan Vrancea Mereuta Camelia 0 0 0
98 624001 Buriceanu Cătălina Ialomita Voicu Maria 0 0 0
99 619009 Burlacu Simona Galati 0 0 0
100 610023 CALINESCU AMALIA Bucuresti Dan Grigoriu 0 0 0
101 642005 Chirila Andrei Vrancea Mereuta Camelia 0 0 0
102 631012 CHIROIU MARIUS Olt CHIROIU FLORIN 0 0 0
103 606001 Coc Alexandru Antoniu Bistrita-Nasaud Strugar Simion 0 0 0
104 631002 CONSTANTIN ANA MARIA Olt DUMITRU ALEXANDRU 0 0 0
105 619015 Constantinescu Mihaela Galati 0 0 0
106 602002 Corseu Vladut Andrei Arad Popa Cornel 0 0 0
107 632008 COSTEA COSTIN Prahova GEANGU IULIA 0 0 0
108 631004 CRĂCIUNOIU ANDREI Olt POPESCU DORU 0 0 0
109 625003 Cucoş Vlad Iasi Ivasc Cornelia 0 0 0
110 636003 Curelet Alexandra Suceava Mosnegutu Gabriela 0 0 0
111 642006 Dardouk Mona Vrancea Mereuta Camelia 0 0 0
112 608003 Darie Iulia Raluca Braila Caprariu Alina 0 0 0
113 618013 Dinculescu Remus Dolj Popa Daniela 0 0 0
114 618002 Dogaru Daniela Dolj Coravu Laura 0 0 0
115 642017 Dragomir Dragos Vrancea Patrascu Maria 0 0 0
116 618004 Dumitru Robert Dolj Vijelea Roxana 0 0 0
117 621010 Durlanu Andreea Gorj Popescu Sanda 0 0 0
118 642020 Ene Irina Vrancea Dumitru Emilia 0 0 0
119 632003 Gheorghiu Alice Prahova Constantin Mihaela 0 0 0
120 642016 Grigore Liviu Liviu Vrancea Patrascu Maria 0 0 0
121 619010 Grigorita Alin Galati Soldan Florin 0 0 0
122 631006 GURĂU OANA Olt IOAN CRISTINA 0 0 0
123 625005 Handrea Cezara Iasi Hadimbu Stelian 0 0 0
124 603007 Iarcu Ana Maria Arges Pestritu Luminita 0 0 0
125 619018 Ionescu Iulian Galati 0 0 0
126 642004 Ionescu Ioan Vrancea Mereuta Camelia 0 0 0
127 631007 IONETE MIHAELA Olt IOAN CRISTINA 0 0 0
128 619019 Iorga Sofia Galati 0 0 0
129 608004 Jianu Anca Braila Caprariu Alina 0 0 0
130 608005 Jiru Carmen Braila Caprariu Alina 0 0 0
131 606003 Lobontiu Raul Bistrita-Nasaud Strugar Simion 0 0 0
132 601001 LUPŞA DIANA Alba OLTEAN MIHAELA 0 0 0
133 615006 MARINESCU EMILIAN Constanta 0 0 0
134 603003 Mateescu Constantin Arges Oprea Adriana 0 0 0
135 603009 Mirita Andrei Arges Carstea Adriana 0 0 0
136 636002 Mocanu Calin Stefan Suceava Soiman Stefania 0 0 0
137 619014 Neacsu Georgiana Galati 0 0 0
138 625006 Negrus Stefan Iasi Ivasc Cornelia 0 0 0
139 638002 Nicora Gheorghe Gabriel Timis Stoian Catalin 0 0 0
140 619007 Nunu Octavia Galati 0 0 0
141 609004 Oancea Cristian Brasov 0 0 0
142 603008 Oneata Dan Arges Carstea Adriana 0 0 0
143 608007 Pascu Cristina Teodora Braila Arici Liliana 0 0 0
144 624002 Pavăl Iulia Ialomita Voicu Maria 0 0 0
145 606002 Pop Florin Bistrita-Nasaud Strugar Simion 0 0 0
146 619016 Popa Viviana Galati 0 0 0
147 621006 Popescu Dragoş Gorj Popescu Sanda 0 0 0
148 619020 Popoiu Madalina Galati Soldan Florin 0 0 0
149 606004 Preda Rares-Mihai Bistrita-Nasaud Saplacan Andreea 0 0 0
150 642008 Prentu Constantin Vrancea Mereuta Camelia 0 0 0
151 608002 Racoreanu Mihai Braila Caprariu Alina 0 0 0
152 629001 Radu Raluca Mures Cremene Dorin 0 0 0
153 632007 RADULESCU ALEXANDRU Prahova GEANGU IULIA 0 0 0
154 603005 Richiteanu Marius Arges Oprea Adriana 0 0 0
155 610022 RIZEA ROBET Bucuresti Laura Nitescu 0 0 0
156 603011 Rizoiu Maria Cristina Arges Simion Elena Minodora 0 0 0
157 603010 Rosu Alexandru Arges Carstea Adriana 0 0 0
158 602001 Savici Alexandru Arad Popa Cornel 0 0 0
159 621008 Simu Ştefana Gorj Popescu Sanda 0 0 0
160 623001 Soare Dan Hunedoara 0 0 0
161 603006 Staniloiu Eduard Arges Pestritu Luminita 0 0 0
162 625008 Stefan Teodora Iasi Ivasc Cornelia 0 0 0
163 631010 STOICA BOGDAN Olt POPESCU DORU 0 0 0
164 615008 STRATAN GABRIEL IONUT Constanta 0 0 0
165 619022 Teohari Bogdan Galati 0 0 0
166 631011 TILICĂ-GHEORGHIŞOR CRISTIAN Olt CĂTĂNOIU CAMELIA 0 0 0
167 630001 TOMA IOAN Neamt GALATANU FLORIN, OLARU LIVIU-CONSTANTIN 0 0 0
168 608001 Tudor Gabriel Braila Boala Denisa 0 0 0
169 621003 Ungureanu Ana Corina Gorj Lăbescu Nicolae 0 0 0
170 619011 Valuga Corina Galati 0 0 0
171 625009 Vârlan George Iasi Hadimbu Stelian 0 0 0
172 621002 Ţarcă Silvia Elena Gorj Lăbescu Nicolae 0
173 641002 Ailioaie Florin Vaslui Marian Enache 0
174 609006 Alexandrescu Andrei Brasov 0
175 621009 Babucea Marius Gorj Popescu Sanda 0
176 642003 Baciu Cristina Vrancea Mereuta Camelia 0
177 631001 BALAŞ ANDREI Olt IOAN CRISTINA 0
178 619012 Balta Iulia Andreea Galati 0
179 604002 Bobarnac Eduard Bacau Andone Neaga 0
180 633005 Bodea Flaviu Salaj Papp Ildiko 0
181 633003 Borz Florin Salaj Ardelean Paula 0
182 619023 Brailescu Alexandru Galati 0
183 619024 Bulai Liliana Galati 0
184 615009 CIOCODIECA SEBASTIAN Constanta 0
185 631005 DINU ALINA Olt IOAN CRISTINA 0
186 621004 Geamănu Paula Gorj Marcu Felicia 0
187 609003 Marchis Andrei Brasov 0
188 629002 Marinescu Mihai Mures Gora Valentin 0
189 642002 Mocanu Octavian Vrancea Mereuta Camelia 0
190 609001 Morar Catalin Brasov 0
191 642009 Negoita Cristian Vrancea Mereuta Camelia 0
192 604004 Palcau Claudiu Bacau Bostan Mihaela 0
193 609002 Petrisor Cosmin Brasov 0
194 604003 Pista Ciprian Bacau Andone Neaga 0
195 633004 Pop Andrei Salaj Papp Ildiko 0
196 642010 Rosca George Vrancea Mereuta Camelia 0
197 619021 Rusu Laura Galati 0
198 618010 Scrieciu Gabriel Dolj Stanaringa Cristian 0
199 621001 Sichitiu Nicoleta Gorj Popescu Niculina 0
200 609005 Volmer Mihai Brasov 0


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info