home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Alba

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1BERINDEIE ADRIAN - CONSTANTINLiceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta
2CIAMAANDREEA - ELENALiceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta
3COJOCARUANDREI OCTAVIANColegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria
4COMȘADORIN IULIANColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța
5COZMA RAREȘColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
6DUȚESCUHORIA IONUȚLiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
7DUCADRAGOȘ COSMINLiceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Badu Mihai Eugen
8GROZACAMELIA ROXANAColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
9JUGARIUDIANALiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
10MACARIE ANCĂU MIHAELAColegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
11MORAREUSEBIU ALEXANDRUColegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
12MUNTEAN ANDREI CĂLINColegiul Economic „Dionisie Pop Marțian” Alba Iulia Dogaru Simona
13NACHE ANDREI CLAUDIUColegiul Economic „Dionisie Pop Marțian” Alba Iulia Dogaru Simona
14PĂTRÎNJANCOSMIN LUCIANColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘMuntean Marius
15PETRESCUCRISTIANLiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
16PUIAGABRIELColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța
17RĂCIANUMARIAN GABRIELColegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria
18RUS RAREȘ CĂTĂLINColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
19SPINEANUTUDOR ALEXANDRUColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Dehelean Ovidiu
20TOADER DANIELColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura
21TOMOIAGĂCRISTIANColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Muntean Marius


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info