home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 11-a, judetul Alba

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ALBUALEX ȘTEFANLiceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta
2BĂDILĂTIMOTEI ILIEColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela
3BALEACRISTIAN CONSTANTINLiceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta
4BODEAGEORGIANA ALEXANDRA Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
5BULEANDRĂRUBENLiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
6CĂLARIUIOANALiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
7CIUPEDAVIDLiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
8COMȘAENOHLiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Crăciun Janeta
9CRISTEACRISTIAN VASILEColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța
10DETEȘANRAUL IOANColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
11DIGBOGDAN ALEXANDRUColegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
12DOBRA NICOLAE ALEXANDRUColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebadă Monica
13DOBRAANDREI DANIEL Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
14GOARNĂALEXANDRU DORINColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
15JINGA TUDORColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
16LAZĂRPETRUColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela
17MARINA OCTAVIANColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
18NARIȚAANDREI Colegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
19NEAMȚUCLAUDIUColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
20PURDA RALIANA TEODORAColegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria
21RADUTODOR ALEXANDRUColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela
22SERBAN CRISTIANColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Lebădă Monica
23TOMA ANDREI GINOColegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria
24TRIFDIANA NICOLETALiceul „Horea, Cloșca și Crișan” - ABRUD Iancu Alina Marieta
25VOINACĂTĂLINA ELENAColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info