home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Alba

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1BĂRĂIANADRIANColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela, Muntean Marius
2BOGDANVASILEColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța
3BOGDAN ALICIA IOANAColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
4BOITORDIANAColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța
5BOLDAȘDANIEL ALEXANDRUColegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
6BORASEBASTIANColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
7CĂRPINIȘAN GEORGEColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela, Muntean Marius
8CIRLEAMIHAI ALEXANDRUColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura
9CIUPEBOGDANLiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin
10DAVIDSERGIU ROLANDColegiul Național ”Lucian Blaga” - SEBEȘ Drăguș Daniela, Muntean Marius
11DUNCADORIN VASILEColegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Teglaş Maria
12FLOREACĂTĂLIN EMANOILColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
13GIURGIUTEOFIL COSTINColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Mureșan Laura
14GOIARALUCAColegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
15IEPURE ANTONIUColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
16IVANTEODORALiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin
17OLINOVICICĂTĂLIN MIHAILiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin
18PETRICELEGEORGIANA MARIAColegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
19PETRUŞMARIUS DORINColegiul Economic „Dionisie Pop Marțian” - ALBA IULIA Dogaru Simona
20POPDAVID ANDREIColegiul Național Militar "Mihai Viteazul" ALBA IULIA Marian Luminiţa
21PORUȚIUMARIUS IULIANColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
22RESIGASORANA IOANAColegiul Național "Avram Iancu" CÎMPENI Berindeie Elena, Berindeie Nicolae Virgil
23ROȘIU ANDREI ȘTEFANColegiul Național ”Horea, Cloșca și Crișan” - ALBA IULIA Palcu Carmen
24SCHADIANDREASLiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin
25SÎRBUVALENTINColegiul Național ”Titu Maiorescu” - AIUD Groza Sorin
26STAICCĂTĂLINColegiul Național ”Inochentie Micu Clain” - BLAJ Ghiță Romanța
27STOICAGRIGORE DARIUSLiceul Teoretic "Petru Maior" - OCNA MUREȘ Tia Corina Maria
28URIEȘUIULIUSLiceul Teoretic ”David Prodan” - CUGIR Furdui Călin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info