home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Arad

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ȘandraDavidLiceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela
2AdocDan-AlexandruColegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
3Bădescu AlexandraLiceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana,Stoia Mirela
4BițicăSebastianColegiul Național ”Elena Ghiba Birta” Arad Cioran Ramona, Petcoviciu Oana
5BușuiBogdanColegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
6BulaAndreea IasminaColegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
7CorașDenisLiceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana,Stoia Mirela
8CrețAlexandru-AndreiColegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
9DariePatrick-ȘtefanColegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
10FedușRobertLiceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana,Stoia Mirela
11GânjuAlexandruColegiul National ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla
12GermanFlorinColegiul Național ”Elena Ghiba Birta” Arad Cioran Ramona, Petcoviciu Oana
13HorgaFilip-SebastianColegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
14IllesAndreiColegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
15KotelesPatrickColegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniță Daniela, Ilea Delia
16KovacsMark-DanielColegiul Național "Moise Nicoară" Arad Cameniţă Daniela, Ilea Delia
17MairovitzMario RafaelColegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
18MartinAlinColegiul Național ”Elena Ghiba Birta” Arad Cioran Ramona
19MihălcescuDariusLiceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela, Sălăjan Romana
20OndreoviciPatrick KristianLiceul Teoretic "Jozef Gregor Tajovsky" Nădlac Chepețan Beatrice Maria
21SpravilCarinaLiceul Național de Informatică Arad Stoia Mirela
22StanaAndreiColegiul National ”Vasile Goldiș” Arad Bodea Carla
23TolDănuţLiceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana,Stoia Mirela
24UngureanuEmanuel ConstantinColegiul Național ”Preparandia - Dimitrie Țichindeal” Arad Marinescu Minodora, Șerban Ionuț
25VuculescuRoxanaLiceul Național de Informatică Arad Sălăjan Romana, Stoia Mirela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info