home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Arges

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AncaAlexandru IulianColegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
2AnghelVladut Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae
3AnghelescuAndrei Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
4AngheloiuGeorge BogdanColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin
5AvramGeorge AlexandruColegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
6BosoagaCostin CornelColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta
7ChiriacCristian AlexandruColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin
8ChituAndrei AlexandruColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian
9CiocAmelia Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Gratiela
10CodreaValentin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela
11CristescuAlexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
12DobrinRazvan Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Stoicescu Dumitru
13DuminicaAlexandru MihaiColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian
14DumitracheAdrian GeorgeLiceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian
15DumitrescuVlad Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
16DumitruAndrei ValentinLiceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Voica Adrian
17FloreaAlexia ElenaColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian
18GenoiuEmilian GabrielColegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
19GheorgheStefan Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
20IancuGeorge AlexandruColegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru
21IonDarius Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
22IonescuMihai Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
23JunghiatuStefan VasileColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta
24LaudatVlad Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
25ManeaDorin MihaiColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin
26ManolescuMihnea GabrielColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin, Enache Nicoleta
27MarinGeorge AlexandruColegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Gratiela
28MarinescuHoria AndreiColegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
29MateiStefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin, Enache Nicoleta
30MicuSebastian Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Negrilescu Nicolae
31MiuSebastian ValentinColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta
32MoisescuArmand Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru
33MuresanAndrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina
34NicolaeConstantin EduardColegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
35OanceaElena-Antonia Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian
36OlteanuIonut Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru
37PanaAlexandra IoanaColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian
38PandelicaMihai LucianColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin
39PatraScuIoana AlexandraColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin
40PetreFabian AlexandruColegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
41PopescuVlad Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Stoicescu Dumitru
42RaditaDenis AndreiColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta
43RaduAndrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Ghiordunescu Gratiela
44SanduVictor Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Dima Narcisa
45SavulescuMihai Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Badescu Adriana, Dumitrascu Octavian
46SerbanelAlexandru DamianColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Enache Nicoleta
47Stereastefan-Octavian Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Florea Laura
48StoicaIoan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin
49TavaAndrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Iana Ilie, Stoicescu Dumitru
50UdristeMihai ViorelColegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
51UngureanuFabian IonutColegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Matei Manuel
52UtaStefan Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
53ViSoiuAndrei IulianColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Cristea Marin
54VoinopolCosmin Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info