home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 11-a, judetul Arges

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AbageruStefan Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela
2BroscoțeanuDaria-Mihaela Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana
3CiocAlex AndreiColegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
4ComanEduard Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela
5DicuFlorin Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Lucan Marina, Floarea Adriana
6DinIulian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela
7DirdeaIuliana Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru
8DumitruVlad Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Genoiu Nicolae
9FilotePetre-Serban Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana
10FloreaMaria-Alexandra Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana
11FloreaDaria MihaelaColegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
12IlieRazvan AndreiLiceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Penescu Lidia, Genoiu Nicolae
13LazaroiuLucas Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Tatulea Maria, Badescu Adriana
14LinteCarla Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru
15MihailescuPaul Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian
16MusatPetru Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
17NicoaraBogdan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana , Cosmin Alexandru
18PetoleaCosmin Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin
19PopescuMihnea Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela
20PredaCatalin Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Ungureanu Ion, Stoicescu Dumitru
21SavulescuAndrei Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Penescu Lidia, Genoiu Nicolae
22TomaBogdan Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Luta Daniela
23TudureanGeorge AlexandruColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin
24VoiceaGeorgiana Liceul Teoretic "Ion Barbu" Pitesti Genoiu Nicolae, Dima Narcisa
25ZamfirRadu StefanColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Voica Nicoleta, Cristea Marin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info