home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Arges

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AioaneiArina-Mihaela Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta
2AniculeseiMihnea-Stefan Liceul Teoretic "Ion Mihalache" Topoloveni Popa Eliza
3Badoistefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana
4BarbuRobert-Ionut Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana
5BengheCristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana
6BratuAndrei-Sebastian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona
7BuzilaCristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana
8CatanoiuAndrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Luta Daniela
9ChipucValentin-Daniel Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana
10CiochinaMarius Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Luta Daniela
11CirstescuAndrei Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
12CiucanAndrei AlexandruColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana
13DinuFlorin-Cristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana
14DragutoiuVlad-Ioan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana
15DumitrescuDavid-Ioan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta
16GeorgescuAndrei-Alexandru Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana
17GhilenceaMihail-Alexandru Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona
18GhitaIlaria Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
19GraureVlad-Stefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta
20IancuAndrei Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina
21IonescuTiberiu Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana
22IordacheAlexandru StefanColegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Ghiordunescu Gratiela
23JipaDarius-Andrei Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Badescu Adriana
24MartoiuRuxandra-Nicoleta Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru
25MicsaDan Radu NicolaeColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana
26MireaCarla-Cristina Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru
27MunteanuMircea-Gabriel Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela
28NenciuGeorge-Robert Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana
29NistorIoan MarioColegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
30PisculungeanuAlexandru-Marian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela
31PleteaMarinescu ValentinColegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
32PopescuFlorin DanielColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana
33PredaStefan-Cristian Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Enache Nicoleta, Cosmin Alexandru
34RaduAndrei-Cezar Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela
35RipeanuMihai AndreiColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana
36SavuAlexandru Colegiul Național "Dinicu Golescu" Campulung Dumitrascu Diana, Badescu Adriana
37serbanMihai-Radu Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana
38StanIoan RaduColegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
39StanAlex Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona
40StancuBeatrice Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Luta Daniela
41StancuSergiu NicolaeColegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana
42Stanescustefan Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Sutan Dana
43stefanMarian IonelColegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
44StiujEmanuel Colegiul National "Vlaicu Voda" Curtea de Arges Mazilescu Georgian, Iana Ilie
45UdreaDelia Colegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Constantinescu Cristina, Luta Daniela
46UngureanuAlexandru-Ionut Colegiul National ”Ion C. Bratianu” Pitesti Benghe Adrian, Sutan Dana
47VilcuValentin-Mihai Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Nicula Simona
48Vladstefan MarianColegiul National "Zinca Golescu" Pitesti Oprea Adriana
49VladulescuDenis-Marian Colegiul National "Alexandru Odobescu" Pitesti Raducu Aurelian, Manolescu Daniela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info