home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Bacau

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1Ailincai IonutColegiul National Catolic "Sf. Iosif" Bacau Avramescu Carmen Nicoleta
2ALEXE BIANCA-IOANAColegiul National „Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia
3Banu Stefănel AlexandruColegiul Naţional Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Radu Ana-Maria
4Besliu Radu-StefanColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria
5Bodescu Alexandru-ConstantinColegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena
6COLCERU COSMINCOLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA
7Cosa AndreiColegiul National ”Ferdinand I” Bacau Muraru Crina
8Cretu Mihail-DimosthenisColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara
9Damian Iulia-AnamariaColegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina
10Dospinescu AndreiLICEUL TEORETIC "ION BORCEA" BUHUSI Jigău Mihai
11HIRBU ANDREIColegiul National „Dimitrie Cantemir” Onesti Pistea Daniela
12Marin Alexandru-RemusColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara
13Mihalache-Patrascan Alma JustinaColegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena
14Moraru Ilinca-AnaColegiul National ”Ferdinand I” Bacau Sichim Cristina
15Moraru Robert-ValentinColegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena
16Sabau EduardColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara
17Soare Cristian-ConstantinColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Margineanu Lacramioara
18Spiridon Alexandru-ConstantinColegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena
19STEFANESCU STEFANColegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia
20Tantos MariaColegiul National ”Ferdinand I” Bacau Intuneric Ana
21TOADER MIHAI-CRISTIANColegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia
22TUGLEA CRISTIANCOLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA
23Virna Stefan AlexandruColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria
24VOICU ANDREIColegiul National „Dimitrie Cantemir” Onesti Panfil Otilia
25Zarzu Victor-EugenColegiul National „Grigore Moisil” Onesti Melinte Carmen
26ZOTICA STEFAN-LUCIANColegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Pistea Daniela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info