home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Bacau

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ARADEI ROBERTColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie
2Asaftei Rares-MarianColegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena
3Balint William-DamianColegiul National Catolic "Sf. Iosif" Bacau Enea Petru Gabriel
4BANtU ANISIA COLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI VÎRCOLICI MIHAELA
5Bulimar Mihai-AlexandruColegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena
6Calian Cristinel-CosminColegiul National Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Bitire Bogdan-Ioan
7Cernat AndreiColegiul National Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Radu Ana-Maria
8Chicea Alexandru-DanielColegiul National Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Bitire Bogdan-Ioan
9Doba-Munteanu Mihai-GeorgeColegiul National ”Ferdinand I” Bacau Intuneric Ana
10Dulgheriu BogdanColegiul National "Vasile Alecsandri” Bacău Lazăr Ingrid Elena
11Filip FlorinColegiul National ”Ferdinand I” Bacau Catarau Mihaela
12GRAJDAN MIHAELACOLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI VÎRCOLICI MIHAELA
13ILIESCU ANDREI-TUDORColegiul National ”Dimitrie Cantemir” Onesti Ifrim Aliana
14Lavric Cosmin-MarianColegiul Naţional Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Bitire Bogdan-Ioan
15Lazar Vlad AndreiColegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena
16Magirescu Tudor ?tefanColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie
17Martis Robert MarianColegiul National ,,Costache Negri” Tg. Ocna Oancea Cecilia
18Mihalache AndreiLICEUL TEORETIC "ION BORCEA" BUHUSI Jigău Mihai
19Paduraru AndreiColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli
20PASCAL DARIA-COSTINACOLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA
21Pintilie Luca DimitrieColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli
22Popescu Stefan AlexandruColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Chelba Maria
23Rotaru RobertColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Secita Neli / Vieru Ilie
24Sentes Aida ElenaColegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena
25Serban Iustinian BogdanColegiul National ,,Costache Negri” Tg. Ocna Oancea Cecilia
26Stancila Ionut-MarianColegiul National "Gheorghe Vranceanu" Bacau Ciubotariu Mihaela
27Tataru Adriana-MihaelaColegiul National Pedagogic "Stefan cel Mare" Bacău Bitire Bogdan-Ioan
28Teodoru MateiColegiul National "Vasile Alecsandri” Bacau Lazar Ingrid Elena
29VĂCĂRASU DRAGOS-STEFANCOLEGIUL TEHNIC "DIMITRIE GHIKA" COMANESTI SALARU ANTONIA


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info