home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Bihor

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1BACIURebeca-Petronia-GeorgianaColegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Bolea Cristina
2BACSDominicColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI
3BIROURaresLiceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina
4CIOARADavid DariusColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI
5CIUTADaria BrianaColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI
6COSTEAIuliaColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI
7CRACIUNRazvan DanColegiul Național TEODOR NES Salonta Illyes Lajos Demeter
8CSEKEStefan AlexandruColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI
9CUCVladimirColegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet
10DEMIANCosmin GabrielColegiul Național SAMUIL VULCAN Beiuș Hora Florentina
11DOGARIU-BANCIULESCUAndreiLiceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina
12DOMOCOSFabian AdrianColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI
13DURDEUVlad-IoanColegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet
14FECHETELuca AndreiColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI
15GYÖRGYPÁLTamásLiceul Teoretic ARANY JANOS Salonta Nagy Ildiko
16GYÖRGYPÁLGergőLiceul Teoretic ARANY JANOS Salonta Nagy Ildiko
17HASASTimea-AlexandraColegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Teutsch Tünde, Hasas Tünde
18HIGYEDErikColegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet
19HODUȚPatrick CasianColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Tanta Marina HODISAN
20HOSSZÚGáborLiceul Teoretic ADY ENDRE Oradea István Zoltán
21KÁLLAIDavidLiceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina
22KÖVÉRNorbert-AlexandruColegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet
23MADAAdrianLiceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina
24MALITATudor ConstantinColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI
25MARCUSPaulLiceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina
26MOTSergiuLiceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina
27MURESANVictor AndreiColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI
28PENDEANicholasColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Maria NITA, Adrian NITA
29PETRILAClaudiu NicolaeColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI
30POPACrinuța GiorgianaColegiul Național TEODOR NEȘ Salonta Illyes Lajos Demeter
31POPOVICIUAdelin-FlorinColegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Bolea Cristina
32SASUDaniel-VladColegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Kelemen Erzsébet
33SIMRobertLiceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina
34STRUNGARDanLiceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina
35TOMOIAGADragos-AndreiColegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Bolea Cristina
36TRIPMalinLiceul Teoretic ONISIFOR GHIBU Oradea Lukács Sándor, Luncan Alina
37TRIPAAlexandruColegiul Național EMANUIL GOJDU Oradea Corina Simona MATEI
38UNGURRobert-DariusColegiul Național MIHAI EMINESCU Oradea Bolea Cristina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info