home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Cluj

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1Ștețco ClaudiuLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona
2ȚermureCătălinLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
3BărăianTudor ȘtefanLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona
4Badu Cătălin IoachimColegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela
5Beke-Szabó BenceLiceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Kiss Réka Hajnal
6BerindeanRăzvanLiceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Chitiul Daniela, Morari Brīndușa
7Bogdan Sever CristianLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana, Haidu Simona
8BudaiHunorLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina
9Burlacu Doru VictorLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina
10Cătineanu AndreiLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Salanțiu Crina
11Cantor Alexandru HorațiuColegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela
12Cristea Tudor IosifLiceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Chitiul Daniela, Morari Brīndușa
13Fătu SamuelLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
14Georgiu AdrianLiceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Chereș Adriana, Budișan Mirela
15Haranguș Dan-IoanLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
16Lazăr Mihai IlieColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca
17Lișcan Rareș CristianColegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela
18Matei SebastianLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
19Mereu Bianca AndreeaLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina
20Moldovan Denis PaulColegiul Național "Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cioban Alina
21PetruțiuMihaiLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Lazar Laura
22Pop Raul ȘtefanColegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Hozai Silvia, Pintea Adrian, Tomșa Gelu
23Popan Horațiu GeorgeLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
24Potra Paul AntonioColegiul Național "Andrei Mureșanu" Dej Hozai Silvia, Pintea Adrian, Tomșa Gelu
25Rāpeanu George AlexandruColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Velea Alexandru
26Sabo Andrei-ClaudiuLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
27Someșan Raul FabianLiceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Morari Brīndușa
28Stāngaciu AntonioLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Lazar Laura
29Tarța Antonia-MariaLiceul Teoretic "Alexandru Papiu Ilarian" Dej Capangi Mihaela-Elena
30Trāncă NaomiColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Tarța-Buhan Elena
31Znaceni DanielLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Coman Mariana, Lazar Laura


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info