home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 11-a, judetul Cluj

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ȘtefAndree OvidiuLiceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina
2Ștefănescu OctavianLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Bălan Gabriela
3Arion Dan VasileColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin
4Bretan Cezar AlexandruLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina, Haidu Simona
5Candrea CosminLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura
6CenanHorea CălinColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian
7Chira Cristian ClaudiuLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
8Coroian Vlad BogdanColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Ilea Lucian, Popovici Andrei Sorin
9Filp TeodorColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian
10Frătean ȘtefaniaLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu” Cluj-Napoca Racolța Andreea, Bălan Gabriela
11Găzdac Alexandru EugenColegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela
12Ghiorghiu Ioan ViorelColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Popovici Andrei Sorin
13IgnatRobertLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Vaida Dana
14Macovei TudorLiceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Rotar Alina
15Marin CiprianColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca, Trîmbițas Petru
16Nădejde George NicolasColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Lăpuștea Anca
17Pop Mihai DanielLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Bălan Gabriela
18Pop IonuțLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura
19Preda Andrei ConstantinColegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela
20Rus Mihai ArmandLiceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Lupșa Cristina
21Simon KatalinLiceul Teoretic "Bathory Istvan" Cluj-Napoca Szász Tünde
22Tirla OvidiuLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Giurgea Mihaela, Lazar Laura
23Tritean Sergiu DanielColegiul National "Mihai Viteazul" Turda Miron Florin, Pop Daniela
24Turcan MihailColegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Ilea Lucian, Lăpuștea Anca
25Turcsa Alexandru AndreiLiceul Teoretic "Nicolae Bălcescu" Cluj-Napoca Oprea Ioana, Budișan Mirela, Ilea Lucian
26Vereșezan Paul MihaiLiceul de Informatică "Tiberiu Popoviciu" Cluj-Napoca Racolța Andreea, Bălan Gabriela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info