home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Dambovita

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1Angelescu Denisa AndreeaColegiul National "Vladimir Streinu" Serbanescu Mihai Cristian
2Baraitanu-Ralea Tudor-MarianColegiul National "Vladimir Streinu" Serbanescu Mihai Cristian
3Barbu Laurentiu-AndreiColegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta
4Bobeica Alexandru FlorinColegiul National "Constantin Carabella" Tabirca Nicolae Radu
5Calota Stefan DanielColegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie
6Caracas Radu NicolaeColegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela
7Cojocaru Anne-Marie-ZoeColegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela
8Constantin Florin-GeorgeColegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta
9Constantin Raul PetrutColegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie
10Cotovelea Iulia IoanaColegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena
11Diaconu Robert TheodorColegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena
12Dogarel AndreiCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" Zahiu Valentin
13Ene CosminColegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela
14Feraru Patricia FlorentinaColegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena
15Filip Catalina MariaColegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena
16Fülop Adelin AndreiColegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena
17Ghinea Theodor TraianColegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela
18Gurau Vallee Nikolas FernandoColegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena
19Mandoc Cristian AndreiColegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena
20Mihaila Marius MateiColegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena
21Moater Mihai Ioan AndreiColegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela
22Negulescu Razvan GeorgeColegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena
23Nicolaescu Ioan-AlexandruColegiul National "Vladimir Streinu" Serbanescu Mihai Cristian
24Nitu George - CatalinColegiul National "Constantin Carabella" Tabirca Nicolae Radu
25Oprea Alexandru - ConstantinColegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie
26Oprescu RobertCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" Zahiu Valentin
27Paduroiu Daria MariaColegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena
28Radu Andrei-LaurentiuColegiul National "Vladimir Streinu" Serbanescu Mihai Cristian
29Rizea Vlad-StefanColegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta
30Rosca Vlad-AntoniuColegiul National "Ienachita Vacarescu" Cirstea Nicoleta
31Stanciu StefanColegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie
32Stanciu Andrei-CristianCOLEGIUL NATIONAL "NICOLAE TITULESCU" Zahiu Valentin
33Stoica Alexandru CristianColegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela
34Toader Ana MariaColegiul National "Ienachita Vacarescu" Diaconu Diana Elena
35Trandafir Andrei - AlexandruColegiul National "Constantin Carabella" Riza Haralambie
36Voicu Andrei SilviuColegiul National "Ienachita Vacarescu" Rafira Anca Mihaela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info