home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 5-a, judetul Dolj

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1Armășelu DavidColegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria
2Avrămescu Maria AlexandraColegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria
3BalaciRaduColegiul Național "Carol I" Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj Coravu Laura
4BudicaRobertȘcoala Gimnazială "Mihai Viteazul” Craiova Manafu Georgeta
5CodreșMihaiȘcoala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova Codreș Mihaela
6Colhon ȘerbanColegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria
7Despa Fabian ȘtefanPalatul Copiilor Craiova, Colegiul Național ”Ștefan Velovan” Craiova Preoteasa Cezarian
8Dinu Iulia ElenaColegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria
9Dulman EduardColegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria
10IoanaAndrei VictorȘcoala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova, Centrul Județean de Excelență Dolj Coravu Laura
11Ion Raluca ElenaColegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria
12Manolea Teodor ȘtefanColegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria
13MateescuRaisaȘcoala Gimnazială "Gheorghe Țițeica" Craiova Vlad Gabriel
14Mihăilescu Sonia AlexandraColegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria
15NicolaeLuca ȘtefanȘcoala Gimnazială Nr.1 Dăbuleni Popescu Claudiu Mihai
16ParaschivNicușor AlexandruColegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Șchiopu Liliana
17PorojanVictor AndreiColegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Șchiopu Liliana
18RaduSebastian RobertȘcoala Gimnazială ”Mircea Eliade” Craiova Bălună Daniela
19SmolikAdriana RenataColegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Șchiopu Liliana
20Tașcovici CiprianColegiul Național "Carol I" Craiova Coravu Laura Maria
21Toma Andrei LucaCentrul Județean de Excelență Dolj, Colegiul Național ”Frații Buzești” Craiova Coravu Laura
22WiederIlie SebastianȘcoala Gimnazială "Mihai Viteazul” Craiova Manafu Georgeta


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info