home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Hunedoara

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ȘandruPaul-CristianColegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal
2ȘichetPaul-CristianColegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal
3BorzaAndreiColegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva Lupu Constantin, Iacobescu Raluca
4CătineanAndreiLiceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet
5CrăciunCristianColegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea
6DanceaRadu IoanLiceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Giurgiu Claudiu
7FântânăVladColegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea
8FloreaFlaviuColegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea
9GaubeRobert GabrielLiceul Teoretic „Avram Iancu” Brad Lungu Felicia
10HărăngușRobert AdrianLiceul Teoretic „I.C.Brătianu” Hațeg Sbuchea Liliana
11Haneș SebastianColegiul Național „Decebal” Deva Iacob Cosmina
12MagdăuDragoș- AndreiColegiul Național „Decebal” Deva Faur Haynal
13MeltișDragoș-IoanColegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa, Iacob Cosmina
14MorotiKaarl EduardLiceul Teoretic „Avram Iancu” Brad Lungu Felicia
15NiculaAndreiLiceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Popa Daniel
16SabăuRadu-BogdanColegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa, Iacob Cosmina
17SecrieruȘtefanColegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Petrescu Adriana
18SolnocRobertColegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva Lupu Constantin, Iacobescu Raluca
19StruleaAnca-ElenaColegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa, Iacob Cosmina
20TabârăCristianColegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Stoica Gabriela
21TitianuMariaLiceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora, Giurgiu Claudiu
22YanisVlad CristianLiceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info