home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 11-a, judetul Hunedoara

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1BărbițăMircea-RareșLiceul Tehnologic „Mihai Viteazu” Vulcan Molnar Simona
2BaciuAlex TănasăColegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil
3BaleaAndrei-PetruColegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa
4BirișEduard AndreiLiceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet
5BudiulCristian CarolLiceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Petraș Teodora
6CărăuleanMarc EverinColegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil
7CapolnaDariusColegiul Național Pedagogic „Regina Maria” Deva Lupu Constantin, Iacobescu Raluca
8ChimițiaAndreea-KarlaLiceul Tehnologic „Mihai Viteazu” Vulcan Molnar Simona
9FurduiSorin OctavianColegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana
10HălmagiuCătălin-GabrielColegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa, Faur Haynal
11HuszarIstvanColegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana
12IovanAlina-IoanaColegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa
13MarcuRaluca-DanielaColegiul Național „Decebal” Deva Iacob Cosmina
14MitrofanAlexandru CristianColegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana
15MoldovanFlavius DenisColegiul Național de Informatică „Carmen Sylva” Petroșani Danciu Emil
16MuscalagiuAnca IoanaLiceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria, Petraș Teodora
17MustățeaCamelia BiancaLiceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet
18NechiforMirel-GabrielColegiul Național „Decebal” Deva Coman Brîndușa
19NegoițăAdrian VasileColegiul Tehnic „Constantin Brâncuși” Petrila Ciucă Cristiana Mădălina
20PitacLuminița GabrielaColegiul Național „Mihai Eminescu” Petroșani Gaiță Lukacs Ioana
21SavSorin AndreiLiceul Teoretic „Mircea Eliade” Lupeni Faur Erzsebet
22SlădaruDaniel-CristianLiceul Tehnologic „Mihai Viteazu” Vulcan Molnar Simona
23TrășculescuTudorLiceul Teoretic „Aurel Vlaicu” Orăștie Chira Adriana
24VărzaruOctavianColegiul Național „Iancu de Hunedoara” Hunedoara Stroe Andreea
25VulsanBianca MariaLiceul Teoretic „Traian Lalescu” Hunedoara Muscalagiu Diana Maria, Petraș Teodora


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info