home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 11-a, judetul Maramures

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1Țiplea Ștefan AlexandruColegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu MarmațieiBoboșan Raluca, Roșca Ovidiu
2BecsiPaulColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia MareBelbe Maria
3BodnarucMihaiLiceul Pedagogic ”Regele Ferdinand”, Sighetu Marmaţiei Takács Ferenc
4BotișGeorgeColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia MarePintescu Alina, Kalmar Violeta
5Cardoș CătălinColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia MareBelbe Maria, Mărieș Iuliana
6ChiuzbăianRareșColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia MarePintescu Alina, Kalmar Violeta
7CiocanFlorinColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia MarePintescu Alina, Kalmar Violeta
8Codrea Andrei-CristianColegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu MarmațieiBoboșan Raluca
9Corneștean Jasmina LorettaColegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu MarmațieiBoboșan Raluca
10DragosDenis DanutColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia MareBelbe Maria, Mărieș Iuliana
11DulfDiana-GeaninaColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
12FerneaDan-TudorColegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu MarmațieiBoboșan Raluca
13GiessweinAlexiaColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana
14GrigorescuAndreiColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia MarePintescu Alina, Kalmar Violeta
15Mihai Rareș DanielColegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu MarmațieiBoboșan Raluca
16MirișanLaura-AmaliaColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
17MotaAndreiColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
18MunteanuMihaiColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia MarePintescu Alina
19OlaruDanielLiceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu LăpușChindriș Liviu
20PetrișorAlex-DanielColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
21ProfeanuTeodorColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana
22TomoiagaMihai CristianColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia MareBelbe Maria, Mărieș Iuliana
23TuliciFranciscColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
24VargaMarcelColegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu MarmațieiBoboșan Raluca
25ZahAndrei IonutColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia MareBelbe Maria, Mărieș Iuliana
26Zaharie AndreiColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia MareBelbe Maria, Mărieș Iuliana


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info