home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Maramures

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ȘeuDavidColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana
2ȚipleaPaul TimoteiColegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu
3BozgaBianca VlasiaColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria
4BuzgoAndrei IonuțColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria
5CardoșRaul-AndreiColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana
6FîrteaRaul-PavelColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
7GîrdaNora-MarcelaColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana
8GradAndreiColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria
9GulinTudorColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana
10HosuRăzvan SorinLiceul Teoretic ”Emil Racoviță” Baia Mare Muntean Rareș Mircea
11IliuțăFilip IoanColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana
12LăcătușDariusColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria
13MașcoviciAlexandru Raul AdrianColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Anton Carmen
14ManuMiruna LuanaLiceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Miholca Cristian
15Marina-FițAndreiColegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu
16MujdarMilanColegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu
17MureșanAndrea-SiminaColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
18PopBogdan CristianColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Anton Carmen
19PopAlexLiceul Teoretic ”Emil Racoviță” Baia Mare Muntean Rareș Mircea, Coroiu Mircea
20RochneanAdelin-AntonioColegiul Național ”Dragoș Vodă” Sighetu Marmației Roșca Ovidiu
21SamoilăDenisColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Kalmar Violeta, Anton Carmen
22SimaAlin AlexandruLiceul Teoretic ”Petru Rareș”, Tîrgu Lăpuș Miholca Cristian
23SimaGrigoreColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen, Belbe Maria
24SuciuBogdanColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Contraș Diana
25TomoiagăVlad-GeorgeColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Maidan Alin, Albu Dumitru
26VascAlexandruColegiul Național ”Vasile Lucaciu” Baia Mare Diaconescu Adriana
27VrînceanuFlaviu CristianColegiul Național ”Gheorghe Șincai” Baia Mare Anton Carmen


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info