home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Neamt

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AsmarandeiCătălin GheorgheColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelențăManolache Gheorghe
2BăltoiTeodor IoanColegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin
3BalintLeonardColegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin
4BiciușcăMatei AlexandruColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelențăEne Dumitru
5BrumăBogdanColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelențăAndone Elena
6BuragaSamuelColegiul Național „Ștefan cel Mare” Tg. Neamț Cracană Ioan
7BurlacuCătălinColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
8DanduIulian-AlexandruColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
9DobrițaAndrei-GabrielColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelențăEne Dumitru
10FloreaAlexandraColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
11HanghicelRăzvan MihaiColegiul Național „Roman-Vodă” Roman Gavril Petru Florin
12IfrimCristianColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelențăManolache Gheorghe
13MîrțLeonardLiceul Teoretic „V. Alecsandri” Săbăoani Cojan Lilioara
14ModoleaBogdanColegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin
15OjicăAlexandruColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
16PintilieJustinianColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
17PotoceanuDianaColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Dunăre Mihaela
18TemeșGeorgeColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelențăEne Dumitru
19TomaVlad FlorinColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Dunăre Mihaela
20VamanuPetru GabrielColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelențăManolache Gheorghe


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info