home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Neamt

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1AndronacheBogdanColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
2AsoltaneiDumitru-ȘerbanColegiul Național „Roman-Vodă” Roman Lariu Silviu George
3BalintFranceskaColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru
4BârgăoanuIarin CristianColegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin
5BiroAnya AndreeaColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela
6ButnaruVladColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Manolache Gheorghe
7ChițuTudorColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
8CobzaruBogdanColegiul Național „Roman-Vodă” Roman Gavril Petru Florin
9DucaAndrei RareșColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela
10DunăreȘtefanColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
11EnăchescuAlexandra-ElenaColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
12GrăpinoiuCodrin-EmilianColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
13MaciujecDavidColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
14ManolacheDiana ElenaColegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin
15NiuninMatei-GabrielColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Costrachevici Elena
16PolenciucRareșColegiul Național ”Roman-Vodă” Roman Gavril Petru Florin
17PutilăMihai AlexandruColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela
18RusuAlexandru FlorinColegiul Național „Roman-Vodă” Roman Moldovanu Florin
19SimionescuRaul AlexandruColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
20SlătinaruAndrei AlexandruColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Ene Dumitru
21TacuAlexandruColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin
22UdilăMihai TiberiuColegiul Național de Informatică Piatra-Neamț, Centrul de excelență Blaga Gabriela
23VerdeșMaria-IoanaColegiul Național „Petru Rareș” Piatra-Neamț Olaru Liviu Constantin


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info