home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Sibiu

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ȘandruIoan Flavius MarianColegiul Tehnic Energetic Sibiu Virginia Popa
2ȘtefănescuRaduColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda
3AlămanAlexandru PetrișorColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco
4BeraGabriel NicolaeColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco
5BozanCătălinLiceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea
6BudinCristianColegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea
7BuneaAlexandruColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda, Carmen Popescu
8CîrsteaAndrei OvidiuColegiul Tehnic Energetic Sibiu Virginia Popa
9CrăciunCătălinLiceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Claudia Maria Bercea - Engels
10Fântână Alex ConstantinColegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea
11GheorgheȘtefan StelianLiceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea
12GiurcaȘtefanLiceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea
13IancOctavianColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda
14Lăzăreanu RaduColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco
15LuppLaurențiu GeorgeColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda
16MarpozanDanielColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco
17MihuAlexandru IoanLiceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea
18MunteanCodrinColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco
19NagyAlexandruLiceul Teoretic „Stephan Ludwig Roth” Mediaș Constantin Enea
20OanceaDavid LucianColegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea
21OprișiuBianca ElenaColegiul Național „Samuel von Brukenthal” SibiuDelilah Florea
22PașcaAndreiColegiul Tehnic Energetic SibiuVirginia Popa
23PalloIosuaLiceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Claudia Maria Bercea - Engels
24PetriDragoș AlinColegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea
25RădacAlexandru OvidiuColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco
26RambaTeodor AndreiColegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea
27Stănculescu GabrielColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda
28Stănilă Paul GabrielColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco
29TeodoruAndrei BogdanColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Georgeta Preda
30ThomitsGabriel MichaelColegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Delilah Florea
31VinczeIulia PaulaLiceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Claudia Maria Bercea - Engels
32ZugravuTudorColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Andreea Demco


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info