home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 9-a, judetul Sibiu

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ȘerbanElenaLiceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu
2ȘtefănieArthurColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș
3AlexandrescuȘtefanColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu, Monica Maria Oancea
4AndrașAndrei AdrianColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș
5AniAndreiColegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Marcel Drăgan, Stelian Ciurea
6BărglăzanAlexandru ȘtefanLiceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea
7Barac Sebastian BeniaminLiceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Adela Bărbat
8BoarLucian IoanColegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Marcel Drăgan, Stelian Ciurea
9BocuIoan AndreiColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș
10BolovanRareș ConstantinColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș
11BuianDragoșColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu, Monica Maria Oancea
12CercelRobertColegiul Național „Samuel von Brukenthal” Sibiu Marcel Drăgan, Stelian Ciurea
13Chivereanu AngelaLiceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Adela Bărbat
14CrăciunRăzvan MihaiLiceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Adela Bărbat
15CrețuRaulColegiul Tehnic Energetic Sibiu Alina Dumitrescu
16CrețuGabriel NicolaeLiceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu
17Dămean Andrei ȘtefanLiceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Adela Bărbat
18DămianGeorge DorianLiceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu
19DancășiuIoan FlaviusColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș
20DragotăRobert MarianColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș
21FleșeriuIoan rareșColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș
22GhiorgheSoranaLiceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu
23HoadreaRăzvanColegiul Tehnic Energetic Sibiu Alina Dumitrescu
24HrițuleacSergiu ConstantinColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu, Monica Maria Oancea
25KalmanAndrei HorațiuLiceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu
26MicuAlexia ClaudiaLiceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu
27OlariuDaniel ȘtefanColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș
28OzunDanColegiul Tehnic Energetic Sibiu Alina Dumitrescu
29SecoșanMihai SebastianColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu
30SminchișeVladLiceul Tehnologic „Școala Națională de Gaz” Mediaș Margareta Sîrbu
31StoicaSergiuColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu
32SzocaciErik FabianLiceul Teoretic „Axente Sever” Mediaș Adela Bărbat
33TudoracheIoanColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu
34Ungureanu RobertLiceul Teoretic „Onisifor Ghibu” Sibiu Delia Camelia Hentea
35ValasePaul MihaiColegiul Național „Gheorghe Lazăr” Sibiu Carmen Popescu, Monica Maria Oancea
36VonicaIoan PaulColegiul Național „Octavian Goga” Sibiu Felicia Pătcaș


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info