home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 10-a, judetul Suceava

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ȚURCĂVASILE-IONUŢColegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAȘCU Gabriela, Ilincăi Florin
2AIRINEIANDREI CRISTIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel
3ANDRICIUCANDREEA CRISTINAColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca
4BĂNILEANALEXANDRU IOANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile
5BODNARIUNICOLAE MATEIColegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița – Dorina, Popa Carmen Teodora
6CARCEARĂZVANLiceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de Sus Galan Petrică / Hasna Adrian
7CIBOTARIUANDREIColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile
8DOBRESILVIUColegiul V. Lovinescu Fălticeni Acatrinei Vasiliu Cristinel
9DONISANMIHAICN „Dragoș Vodă” C-lung Mold Măgurean Marius
10DRĂGESCULEONARDLiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul
11GEORGIȚĂADRIANLiceul Tehnologic „Ion Nistor”, Vicovu de Sus Galan Petrică, Hasna Adrian
12IAMNIȚCHIBOGDANC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Strugariu Ciprian
13ILAȘARMANDColegiul „Alexandru cel Bun” Gura Humorului Hojbotă Rodica, Marcu Dana
14LUCULESCURAULColegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAȘCU Gabriela, Ilincăi Florin
15MARTINESCUNICOLAEC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela
16MEDVICHIFLAVIANColegiul Național ”Mihai Eminescu”Brădățan Claudița – Dorina, Popa Carmen Teodora, Marcu Daniela
17MERANAURELIAN COSMINColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela
18MOGAGENICOLAEC.N. „Nicu Gane” Fălticeni Ilincăi Florin
19MOISIILUCIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel
20NISTORRĂZVAN IULIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela
21PALAGHEANMIRUNA-ELENAColegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, Mocanu Corina
22PAULENCOIUSTINColegiul Național ”Petru Rareș”ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, DUMITRAȘCU Gabriela, Pînzaru Liviu-Vasile
23PETRACOVICITUDORColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Maftean Liviu
24PINTILEIBIANCA EMILIAColegiul Național ”Mihai Eminescu” Brădățan Claudița – Dorina, Popa Carmen Teodora
25SEMENIUCCĂLIN MIHAIColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Pînzaru Liviu-Vasile
26TURTUREANDAVID CORNELIUColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel
27VIDALAURA ȘTEFANAColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Costineanu Veronica Raluca, Vlad Giorgie Daniel, Marcu Daniela


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info