home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 11-a, judetul Suceava

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1BARBĂMATEIColegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa
2BATINAȘBIANCAColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” Freitag Gabriela
3CALDAREARCADIEColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca
4CENUȘĂȘTEFANColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” Freitag Gabriela
5COȚOFREIANDREIColegiul Național ”Petru Rareș”SOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-Vasile
6CUZENCOANDREI ROBERTColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu
7FLOREACOSMIN GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare”Marcu Ovidiu, Marcu Daniela
8GHERASIMTEODOR SAMUELC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Lăzărescu Antoneta
9GRUMĂZESCUSILVIUC.N. „Nicu Gane” Fălticeni Ilincăi Florin
10HOȘTIUCROBERT GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca
11HRIȚCULUCALiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul
12LATEȘMIHAIColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu, Petrișor Adrian
13NEGRUALEXANDRUC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Lăzărescu Antoneta
14PĂDURARUCRISTIAN-DANIELColegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu
15PAULIUCEDUARD TIMOTEILiceul Teoretic Filadelfia, Suceava Ștefănescu Narcisa Daniela, Hrișcă Silvia Steluța, Țifui Alexandru
16REBENCIUCPAUL FLORINColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca
17SALAGEANDRAGOȘ-GRIGORIEColegiul Național ”Petru Rareș”ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa, SOCACIU Tiberiu, Pînzaru Liviu-Vasile
18STAFIECĂLINColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu
19STANCIUCĂTĂLIN-IOANColegiul Național ”Petru Rareș” ȘTEFĂNESCU Daniela Narcisa
20SUSCIUCANASTASIALiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul
21TODAȘCĂDANIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca
22TOMESCUMIHAI ALEXANDRUColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu
23UNGURIANUTIBERIU SEPTIMIULiceul Teoretic ”Ion Luca” Vatra Dornei Șestac Suzana,Bereholschi Paul
24URDOIBOGDAN GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Petrișor Adrian, Costineanu Veronica Raluca
25VOLOȘTIUCEUSEBIUColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Marcu Ovidiu


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info