home oni2006 oji2006 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2006.03.28 - Au inceput inscrierile pentru ONIbyNET - editia 2006

2006.03.25 - rezultatele si testele gimnaziu sunt online

2006.03.18 - au fost postate solutiile

2006.03.18 - au fost postate enuturile

2006.02.06 - a fost aprobat regulamentul de desfasurare al olimpiadei judetene: click aici

2006.02.06 - Comisia OJI 2006

2005.03.31 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2006 poate fi gasita aici.

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Statistici

Referitor la rezultate     Desfasurare     Elevi inscrisi    

Elevii de la clasa a 12-a, judetul Suceava

Nr Nume Prenume Scoala Prof.
1ȘAPCĂIOANA CĂTĂLINAColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
2ȚIFUIIOAN ALEXANDRUColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
3ȚIGĂNESCUIULIANC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela
4ȚÎRDEARĂZVAN-ANDREIColegiul Național ”Mihai Eminescu” Popa Carmen Teodora/Brădățan Claudița - Dorina
5ANTONOVICITRAIANColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
6BLAHOVICIANDREI EUSEBIUColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
7BUJORPAUL ANDREIC.N. „Nicu Gane” Fălticeni Filip Dimitrie
8BURCĂPAUL C.N. „Nicu Gane” Fălticeni Filip Dimitrie
9CĂRARECLAUDIUC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela, Pînzaru Liviu-Vasile
10CRAIUCONSTANTIN-TIBERIUColegiul Național ”Petru Rareș” ERHAN Mihail
11CUCIUREANUVLADLiceul Teoretic Filadelfia, Suceava Buliga Tiberiu Ioan
12GHERMANCRISTIANColegiul Național ”Petru Rareș” ERHAN Mihail
13HORODINCĂMIHAIC.N.”Eudoxiu Hurmuzachi” Rădăuți Coajă Gabriela
14MAEREANANDREI ȘERBANColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
15ONCIUCONSTANTINColegiul Național ”Mihai Eminescu” Popa Carmen Teodora/Brădățan Claudița – Dorina/Pînzariu Liviu
16OUCRISTIANColegiul Național ”Petru Rareș” ERHAN Mihail
17PALAGHIANUFLORIN CLAUDIUColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
18PAVĂLANDREIColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
19RUSULUCIAN GABRIELColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
20SOLCANCEZAR-IULIANColegiul Național ”Mihai Eminescu” Popa Carmen Teodora/Brădățan Claudița - Dorina
21TIPAADRIANColegiul Național de Informatică ”Spiru Haret” Tompea Viorel/Ildegez Mihaela
22VERCIUCȘTEFANColegiul Național „Ștefan Cel Mare” Hatmanu Cristina Mihaela, Petrișor Adrian, Marcu Ovidiu
23VULTURIULIANC.N. „Nicu Gane” Fălticeni Filip Dimitrie


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info