home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  

Stiri

2007.03.19 - au fost postate rezultatele finale la OJI 2007 gimnaziu.

2007.02.27 - a fost postat regulamentul privind desfasurarea Olimpiadei de Informatica

2007.02.26 - Adresa MEdC privind desfasurarea OJI 2007

2007.02.15 - Comisia Centrala de Organizare si evaluare Olimp. de Informatica 2007

2007.02.15 - Repartitia pe judete a locurilor la ONI 2007

Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Participanti

participanti gimnaziu   participanti liceu  

Participanti gimnaziu:
Judetul Braila

inapoi     participanti cls 5 participanti cls 6 participanti cls 7 participanti cls 8

Participantii la clasa a 6-a
Nume Prenume Scoala Prof indrumator
1 Anghelescu Danut Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Stanciu Gina
2 Bontas Radu Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Stanciu Gina
3 C├ómpeanu Vlad Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Mortu Florica
4 Chirpac Cosmin Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Mortu Florica
5 Crăciun Daniel Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Turiac Evelina
6 Dobre Madalina Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Stanciu Gina
7 Fudulu Raul Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Nicolae Madalina
8 Iacob Cosmin Şcoala cu cls I-VIII "M. Eminescu" Ileana Savu
9 Iancu Iuliana Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Stanciu Gina
10 Marcu Ileana Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Nicolae Madalina
11 Matei Madalina Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Stanciu Gina
12 Nenu Adrian Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Stanciu Gina
13 Onea Teodor Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Mortu Florica
14 Panţuru Rareş Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Turiac Evelina
15 Perianu Ioana Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Turiac Evelina
16 Rusu Bogdan Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Nicolae Madalina
17 Stanciu Daniel Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Stanciu Gina
18 Tănase Ioana Alexandra Scoala cu cls. I-VIII "Fanus Neagu" Popovici Elena
19 Zanet Irina Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Stanciu Gina


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info