home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 10-a (primii 100 din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 Sanduleac Dan C.N. I. L. Caragiale Dana Lica Prahova 100 100 200 calificat
2 Cotlet Ovidiu Scoala Crestina Filadelfia Stefanescu Narcisa Suceava 100 100 200 calificat
3 Duţă Vlad C. N. Mircea cel Bătr‚n Rm. V‚lcea Arişanu Ana Maria Valcea 100 100 200 calificat
4 PAJARCU PETRISOR LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R Dolj 100 100 200 calificat
5 Sima Cotizo C.N. I. L. Caragiale Dana Lica Prahova 100 100 200 calificat
6 Stanciucu Catalin Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin Prahova 90 100 190 calificat
7 Giuroiu Cristian C.N. "Ecaterina Teodoroiu" Tomulescu Dumitru Gorj 90 100 190 calificat
8 Dascalu ANDI CNFB NICOLI MARIUS Dolj 90 100 190 calificat
9 Ozorchevici Ana Maria C.N.Ienachita Vacarescu Istrate Nicolae Dambovita 90 100 190 calificat
10 Savu Victor C.N. I. L. Caragiale Dana Lica Prahova 100 86 186 calificat
11 Pricop Mircea Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Ivasc Cornelia Iasi 80 100 180 calificat
12 Klein Andrei Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea Sibiu 80 100 180 calificat
13 Haler Emanuela Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Cristea Marin Arges 80 100 180 calificat
14 Stoicescu Cristina Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin Prahova 90 86 176 calificat
15 Iordache Bogdan Cosmin Liceul Teoretic Traian Tanasescu Violeta Gabriela, Dumitrof Cristian Paul Constanta 60 100 160 calificat
16 Chis Raul Col. Nat. "Andrei Muresanu " Horatiu Cristurean Bistrita-Nasaud 80 65 145 calificat
17 Traista Alexandru C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Petrisor Adrian Suceava 80 53 133 calificat
18 Sz√°sz R√≥bert Liceul Teoretic "Salamon Ernő" Gheorgheni Csiki Zolt√°n Harghita 100 30 130 calificat
19 Stoian Vlad Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Ivasc Cornelia Iasi 100 30 130 calificat
20 Achim Alexandru C.N. "Tudor Vladimirescu" Goga Elena Gorj 70 58 128 calificat
21 Lica Adela C.N. I. L. Caragiale Dana Lica Prahova 100 26 126 calificat
22 SOLOMON AVNER Col.Nat."Vasile Alecsandri" STAN MIHAELA Galati 40 85 125 calificat
23 Romanescu Gabriela C.N. I. L. Caragiale Dana Lica Prahova 90 32 122
24 Ger√©d Ibolya Liceul Teoretic M√°rton √Āron Miercurea Ciuc Demeter Istv√°n Hunor Harghita 90 30 120 calificat
25 Ilie Gabriel Valentin Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin Prahova 90 30 120
26 Robitu Paul Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin Prahova 90 30 120
27 Belgun ADRIAN CNFB NICOLI MARIUS Dolj 30 90 120 calificat
28 BAHNAREANU Radu Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia, Porumb Daniela Brasov 60 60 120
29 Petrov Robert Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Ivasc Cornelia Iasi 80 37 117 calificat
30 PALFI ANDREI COLEGIUL NATIONAL "David Prodan" - CUGIR FURDUI CALIN Alba 80 37 117 calificat
31 Florea Mihai Alexandru Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin Prahova 100 13 113
32 Iorga Dan Colegiul Dobrogean "Sp. Haret" Tulcea Faimblat Solomon Tulcea 90 21 111 calificat
33 PLESU HARALAMBIE Col.Nat."Vasile Alecsandri" BIRSAN ADINA Galati 90 20 110 calificat
34 Puni Andrei Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Kov√°cs Barna Mures 80 30 110 calificat
35 Larion Octavian C.N. "C.Brediceanu"/Clubul Copiilor Dobinda Marineta/VidaCristian Timis 80 30 110 calificat
36 Lar Cătălina Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Adrian Niţă Bihor 80 30 110
37 Togorean Alexandru Col. Nat. "Liviu Rebreanu " Candale Silviu Bistrita-Nasaud 80 30 110 calificat
38 Bal√≥ Zsolt Liceul Teoretic M√°rton √Āron Miercurea Ciuc Demeter Istv√°n Hunor Harghita 90 18 108
39 SAVIN TIBERIU DANIEL Col.Nat."Al.I.Cuza" Balacea Georgeta Galati 80 25 105 calificat
40 Tudor DAN CNFB VITELARU SOFIA Dolj 90 15 105
41 Giurconiu Adrian C.N. "Tudor Vladimirescu" Goga Elena Gorj 100 3 103 calificat
42 M√°ty√°s-Barta Csongor Liceul Teoretic M√°rton √Āron Miercurea Ciuc Demeter Istv√°n Hunor Harghita 90 12 102
43 Pop Tudor Col. Nat. "Liviu Rebreanu " Candale Silviu Bistrita-Nasaud 100 0 100
44 Mirici Maria Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Ninel Petre Calarasi 100 0 100 calificat
45 Diculescu Alexandra C.N.Ienachita Vacarescu Istrate Nicolae Dambovita 90 10 100 calificat
46 Burceanu Gabriel Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta Giuglea Laura, Ravoiu Daniela Constanta 70 30 100 calificat
47 Badea Victor Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Georgeta Preda Sibiu 70 30 100 calificat
48 Ionescu Vlad Liceul Teoretic "Don Orione" Oradea Omer Ismet Bihor 70 30 100 calificat
49 Retegan Alexandra Col. Nat. "Andrei Muresanu " Horatiu Cristurean Bistrita-Nasaud 70 30 100
50 IUGA Alexandru Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Comarnic Liliana Brasov 0 100 100 calificat
51 Crisan Sebastian Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Coman Mariana / Kentsch Adriana Cluj 70 30 100 calificat
52 BUSUIOC RADU Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" DIMITRIEVICI LUCIAN Galati 20 80 100
53 TATAR ANDREI CNS ZALAU Morar Florin, Vrancianu Alina Salaj 0 100 100 calificat
54 CHILOM RADU COLEGIUL NATIONAL TRAIAN PIT-RADA VASILE Mehedinti 100 0 100 calificat
55 Dudas Daniel Colegiul National Emil Racovita Cluj-Napoca Lapuste Anca Cluj 70 30 100 calificat
56 MISARCA Matei Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Nitulescu Laura Brasov 90 9 99 calificat
57 PARNAU IGOR C.N."GH. VRANCEANU" BACAU PADURE ADRIAN Bacau 60 37 97 calificat
58 Paicu Alexandru Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Grecu Silvia, Rascanu Valentina Iasi 10 86 96
59 Picus Andrei Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta Giuglea Laura, Ravoiu Daniela Constanta 90 6 96 calificat
60 CIOROBEA MIHAI COLEGIUL NATIONAL TRAIAN TESILA CORNELIA GHIOCEL FLORIN Mehedinti 80 15 95 calificat
61 Lep Iulia Lic.Gr.Moisil Rosu Ovidiu, Junea Sanda Timis 80 15 95 calificat
62 Dumitru REMUS CNFB NICOLI MARIUS Dolj 50 44 94
63 Vernescu Horia Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta Narcis Iusuf; Mihaela Visinoiu Constanta 70 24 94 calificat
64 Georgiu Gabriel Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta Giuglea Laura Constanta 80 13 93
65 Margulescu Cristian Adam Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta Giuglea Laura, Ravoiu Daniela Constanta 80 12 92
66 Cocis Marius Col. Nat. "Andrei Muresanu " Horatiu Cristurean Bistrita-Nasaud 50 41 91
67 Marginean Ciprian Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Giurgea Mihaela / Kentsch Adriana Cluj 60 30 90 calificat
68 Răduţ Rodica C.N.Radu Greceanu Popescu Doru Anastasiu Olt 60 30 90 calificat
69 Gheorghe Mariana Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Urziceni Bardac Sorin Ialomita 60 30 90 calificat
70 POPA Bogdan Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Porumb Daniela Brasov 60 30 90
71 Făgărăşan Luana Colegiul Naţional "Gh. Lazăr" Sibiu Georgeta Preda Sibiu 50 39 89 calificat
72 Moldovan Dan Grup Scolar "Electromures" Tg-Mures Radovici Vera-Veress Eva Mures 70 18 88 calificat
73 Iacob Andrei Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana Suceava 80 6 86 calificat
74 Vintur Oxana C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Marcu Ovidiu Suceava 70 15 85
75 IACOB MIHAITA Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA Galati 30 55 85
76 Bakó Antal Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Balázs Katalin Mures 60 25 85 calificat
77 Gheşu Florin Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Stelian Ciurea Sibiu 80 3 83 calificat
78 Codrea Marcel CN "Dragos Voda", Sighet Bodnariuc Danut Maramures 80 3 83 calificat
79 Mocanu Dan Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta Giuglea Laura, Ravoiu Daniela Constanta 70 12 82
80 HOMORODEAN ANDREI C.N.\"AUREL VLAICU\" Popa Daniel Hunedoara 70 12 82 calificat
81 Dinca Alexandru Nicolae Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Scheau Constantin Prahova 30 51 81
82 Ilie Gabriel C.N.Radu Greceanu Bălan Violeta Olt 80 0 80 calificat
83 Gajdó Tamás Liceul Székely Mikó Sf. Gheorghe Gábor Béla - Kubánda Miklós Covasna 60 20 80 calificat
84 Pahomi Cosmin Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana Suceava 80 0 80
85 Pop Adrian CN "Dragos Voda", Sighet Bodnariuc Danut Maramures 80 80 calificat
86 Deac Paul Col. Nat. "Andrei Muresanu " Horatiu Cristurean Bistrita-Nasaud 80 0 80
87 Ehorovici RADU CNFB NICOLI MARIUS Dolj 80 0 80
88 ISPAS LIVIU LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA TIMPLARU R Dolj 60 19 79
89 Chivu Stefan Iulian Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta Narcis Iusuf Constanta 0 79 79
90 Danea Iulian Liceul Teoretic "Ion Luca" Vatra Dornei Sestac Suzana Suceava 60 18 78
91 Hasna Robert C. N. Mircea cel Bătr‚n Rm. V‚lcea Arişanu Ana Maria Valcea 40 37 77 calificat
92 Popovici Adrian Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban Iasi 20 51 71
93 Mihut Bogdan Colegiul National Emil Racovita Cluj-Napoca Lapuste Anca/ Ilea Lucian Cluj 20 51 71 calificat
94 MIHAILA CRISTI Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA Galati 10 60 70
95 Ene ANDREI CNFB NICOLI MARIUS Dolj 70 0 70
96 Arcus Iulian Liceul Teoretic "M.Costin" Iasi Butnarasu O Iasi 70 0 70
97 OANA Dragos Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Serban Manuela Brasov 40 30 70
98 VASILIU GABRIEL Col.Nat."Vasile Alecsandri" STAN MIHAELA Galati 0 70 70
99 Florea Codrat Colegiul "C. Negruzzi" Miron Lucia Iasi 0 69 69
100 Coriu Radu Colegiul Dobrogean "Sp. Haret" Tulcea Faimblat Solomon Tulcea 50 18 68 calificat


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info