home oni2007 oji2007 bynet forum
 
Login:
Parola:
  
Home   Regulament   Statistici   Participanti   Rezultate   Subiecte

Rezultate

rezultate gimnaziu   rezultate liceu  

Situatia rezultatelor, atat la gimnaziu cat si la liceu, este DEFINITIVA incepand de azi, 27.03.2007.
Rugam comisiile judetene sa respecte cu strictete numarul de locuri care au fost repartizate pentru fiecare judet. Lista locurilor repartizate pentru fiecare judet poate fi vizualizata prin accesarea link-ului din zona de stiri, in partea dreapta a acestei pagini..

Rezultate liceu: rezultate pe judete   clasament pe tara   loturi judetene


Rezultate generale (pentru scopuri pur statistice)

inapoi     rezultate cls 9 rezultate cls 10 rezultate cls 11 rezultate cls 12

Rezultate clasa a 11-a (primii 100 din judetele care au publicat rezultatele pana acum)
Nume / Prenume Scoala Prof indrumator Judet P1 P2 Total
1 BURUIANA FILIP CRISTIAN Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA Galati 100 80 180 calificat
2 Marinescu Alexandru CN " ION MINULESCU MihaelaTăndărică şi Doru Popescu-CE Olt 100 45 145 calificat
3 Schneider Stefan Liceul Teoretic "Adam Muller Guttenbrunn" Arad Miclaus Calin, Ilea Delia Arad 100 40 140 calificat
4 KEREKES Felix Colegiul National "Dr. Ioan Mesota" Mailat Emilia Brasov 60 75 135 calificat
5 HORLESCU MARINA C.N."GH. VRANCEANU" BACAU VIERU ILIE Bacau 100 30 130 calificat
6 Sachelarie Bogdan Grup Scolar "Petru Maior" Reghin SzabĂł Zoltan Mures 100 30 130 calificat
7 MOGA Florian Colegiul National \"Andrei Saguna\" Modrisan Adrian Brasov 100 30 130 calificat
8 CHIRIC CRISTIAN Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" NOVETSCHI MONICA Galati 25 100 125 calificat
9 CORNEA ALEXANDRU Col.Nat."Vasile Alecsandri" STAN MIHAELA Galati 30 90 120
10 Tofan Vasile Col. Nat. "Liviu Rebreanu " Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 80 35 115 calificat
11 Bercaru Cristian Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Caprariu Alina Braila 90 25 115 calificat
12 Toma Radu Col. Nat. "Liviu Rebreanu " Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 80 35 115 calificat
13 TRANDAFIR MARIUS Col.Nat."Vasile Alecsandri" DAU LILIANA Galati 30 80 110
14 Damian Alexandru C.N. I. L. Caragiale Florentina Arseni Prahova 60 50 110
15 Jurca Răzvan Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Luncan Bihor 20 90 110 calificat
16 Oltean Dorin Col. Nat. "Andrei Muresanu " Horatiu Cristurean Bistrita-Nasaud 70 35 105 calificat
17 Radu Gabriel Lic.Gr.Moisil Ianc Felicia, Lupse-Turpan Mircea Timis 100 0 100 calificat
18 PANTELIMON LUCIAN LIC. DE INF. ST.ODOBLEJA ION PETRE Dolj 100 0 100 calificat
19 Ghitescu Hrin Alexandru CN "Dragos Voda", Sighet Bobosan Raluca, Rosca Ovidiu Maramures 100 0 100 calificat
20 Tudose Vlad Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban Iasi 100 0 100 calificat
21 Ionita Razvan Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Ninel Petre Calarasi 90 0 90 calificat
22 Manea Vlad Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban Iasi 60 30 90 calificat
23 Stroe Marius-Laurentiu Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Cristea Marin Arges 60 30 90 calificat
24 Dogaru Dragoş C. N. Mircea cel Bătrân Rm. Vâlcea Arişanu Ana Maria Valcea 50 40 90 calificat
25 Lescai Ionel Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Caprariu Alina Braila 20 67 87 calificat
26 MIRESTEAN Andrei Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Popa Milena Brasov 70 15 85 calificat
27 BunĂŁu Florin Col. Nat. "Liviu Rebreanu " Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 60 25 85 calificat
28 MANAILA FLORIN Col.Nat."Vasile Alecsandri" STAN MIHAELA Galati 20 65 85
29 Florea Alexandru Colegiul "C. Negruzzi" Miron Lucia Iasi 20 65 85 calificat
30 Coman Claudiu C.N. "B.P Hasdeu" Elena Martin Buzau 80 0 80 calificat
31 Radu Iulian Colegiul National "Barbu Stirbei" Dumitrescu Gica Calarasi 0 80 80 calificat
32 Hodrea Voicu Liceul de Informatica Tiberiu Popoviciu Coman Mariana / Hosu Ramona Cluj 80 0 80 calificat
33 Cojocaru Alexandru C.N.C-tin Carabella Vitan Adrian Dambovita 60 20 80 calificat
34 Leţa Alexandra C.N.Radu Greceanu Popescu Doru Anastasiu Olt 60 15 75 calificat
35 Stan Alexandru Colegiul National Unirea Oprea M. Vrancea 70 5 75 calificat
36 OFITERESCU STEFANEL CN CAROL I LICA OVIDIU Dolj 70 5 75 calificat
37 Alexandrescu Bogdan Colegiul National Unirea Vulpoiu G. Vrancea 70 0 70 calificat
38 Munteanu Sinziana Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Georgescu Alice Prahova 40 30 70
39 DIMA MIRCEA C.N."GH. VRANCEANU" BACAU VIERU ILIE Bacau 60 10 70 calificat
40 Caba Catalin Colegiul National Unirea Oprea M. Vrancea 70 0 70 calificat
41 Cîrstea Adrian C.N.Radu Greceanu Popescu Doru Anastasiu Olt 0 70 70
42 Dumitrache Anca Col. Nat. "Liviu Rebreanu " Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 20 50 70
43 SUBA NANDOR Colegiul National "Kolcsey Ferenc" Satu Mare Demeter Csaba Satu-Mare 60 10 70 calificat
44 LAZAR CARMEN Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" POPESCU MADALINA Galati 0 70 70
45 Diaconu Andrei Tudor Liceul Teoretic "Mihail Kogalniceanu" Vaslui Ursu Vasile Vaslui 0 65 65 calificat
46 Dobrota Valentin Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta Alina Nitu; Mihaela Visinoiu Constanta 50 15 65 calificat
47 NEAMTU OCTAVIAN Col.Nat."Vasile Alecsandri" VOINEA MIRELA Galati 0 65 65
48 Popa Vlad Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea Sibiu 60 5 65 calificat
49 IORDAN ROMICA Col. Nat."Mihail Kogalniceanu" POPESCU MADALINA Galati 60 0 60
50 Pogocsan Florin Colegiul National "Al. Papiu I." Tg-Mures Pogacean Manuela Mures 60 0 60 calificat
51 Vornicescu Corina Colegiul National Emil Racovita Cluj-Napoca none Cluj 60 0 60 calificat
52 Boca Lucian C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu Suceava 60 0 60 calificat
53 Aursulesei Tudor C.N."Stefan cel Mare " SUCEAVA Vlad Giorgie /Marcu Ovidiu Suceava 60 0 60 calificat
54 ICHIM ALEXANDRU C.N."GH. VRANCEANU" BACAU VIERU ILIE Bacau 60 0 60 calificat
55 BEJU BOGDAN C.N."GH. VRANCEANU" BACAU VIERU ILIE Bacau 60 0 60 calificat
56 Cristian Nicoleta Colegiul National Unirea Oprea M. Vrancea 60 0 60
57 Vasiliu Radu C.N. "B.P Hasdeu" Luminita Popescu Buzau 0 50 50 calificat
58 TIGORA ANDREI COLEGIUL NATIONAL TRAIAN TESILA CORNELIA Mehedinti 50 0 50
59 Danisor Cosmin Liceul Teoretic "Ovidius" Constanta Alina Nitu Constanta 20 20 40
60 Stefan-Dobrin Cosmin Colegiul National "I.C.Bratianu" Cosmin Alexandru, Cristea Marin Arges 10 30 40
61 RADOI ADELA LICEUL TEORETIC "GHEORGHE TITEICA" CRETESCU RODICA Mehedinti 10 30 40
62 Costescu Julia Colegiul Dobrogean \"Sp. Haret\" Tulcea Dogaru Liliana Tulcea 10 30 40 calificat
63 Cristea Elena Colegiul National "Barbu Stirbei" Ema Hreniuc Calarasi 0 40 40
64 BOERIU Bianca Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil" Nitulescu Laura Brasov 20 15 35
65 BUCUR SERGIU VALENTIN COLEGIUL NATIONAL "H.C.C." - ALBA IULIA PALCU CARMEN / MURESAN CODRUTA Alba 20 15 35 calificat
66 Butnaru George C.N.C-tin Carabella Vitan Adrian Dambovita 0 35 35
67 Burada Andrei Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Caprariu Alina Braila 20 15 35 calificat
68 Cantea Andrei CN. De Informatica "Spiru Haret" Suceava Mocanu Corina Suceava 20 10 30
69 Bondane Cosmin Col. Nat. "Liviu Rebreanu " Galatan Constantin Bistrita-Nasaud 0 30 30
70 Grădinaru Alexandru Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Dunăre Mihaela-Marilena Neamt 0 30 30
71 Sentes Norbert Colegiul National "Moise Nicoara" Arad Camenita Daniela Arad 20 10 30 calificat
72 Antal Norbert Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Kovács Barna Mures 0 30 30
73 Tănase Cristina Colegiul Naţional "N.Bălcescu" Arici Liliana Braila 20 10 30
74 Aron Ioana Colegiul National "Mihai Viteazul" Ploiesti Georgescu Alice Prahova 0 30 30
75 Simu Mihai Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Luncan Bihor 30 0 30
76 DAVIDOAIA BOGDAN COLEGIUL NAŢIONAL ION MAIORESCU GIURGIU PANTELIMON DANIELA Giurgiu 20 5 25
77 Barbu EDWARD CN E.CUZA POPESCU ALINA Dolj 20 5 25
78 Sorici Vlad Colegiul National "I.C.Bratianu" Voica Nicoleta, Nedelea Otilia Arges 0 25 25 calificat
79 Gigea Victor Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Delilah Florea Sibiu 20 5 25
80 Ciubotariu Codrin Colegiul Naţional de Informatică Piatra-Neamţ Ungureanu Florentina Neamt 20 5 25
81 Ştefan Andrei C. N. Al. Lahovari Rm. Vâlcea Ianc Simona Valcea 25 25 calificat
82 Moraru Ionut Colegiul National "Gh.M.Murgoci" Caprariu Alina Braila 20 5 25
83 Neamţu Alexandra Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Hasas Tunde Bihor 20 5 25
84 Bucuresteanu Andrei Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Ivasc Cornelia Iasi 0 25 25
85 Ali Sibel Alexandra Liceul Teoretic "Panait Cerna" Sima Raluca Braila 20 5 25
86 Ionescu Cristina Liceul de Informatica "Grigore Moisil" Iasi Emanuela Cerchez, Marinel Serban Iasi 0 25 25
87 SULYOK CSABA CNS ZALAU Papp Judit Salaj 0 25 25 calificat
88 Habalau Andrei Col. Nat. "Andrei Muresanu " Horatiu Cristurean Bistrita-Nasaud 20 5 25
89 Fülöp Csaba Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet Harghita 20 0 20
90 Socaciu Cristina Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Corina Luncan Bihor 20 0 20
91 Mocanu Lucian Colegiul National "Mircea cel Batran" Constanta Gearap Mihaela, Dumitrof Gabriela Constanta 20 0 20
92 Baciu Felix Grup Şcolar \"Vasile Sav\" Roman Hulea Monica Neamt 20 0 20
93 Ciocan Marius Colegiul National "Emil Racovita" Pavel Gabriela Iasi 20 0 20
94 Moldovan Titus Colegiul National Emil Racovita Cluj-Napoca none Cluj 20 0 20
95 Scoica Adrian C.N."E.Hurmuzachi" Radauti Antoneta Lazarescu Suceava 20 0 20 calificat
96 KANTOR SANDOR CNS ZALAU Papp Judit Salaj 20 0 20
97 Sándor Bulcsú Liceul Teoretic Orbán Balázs Cristuru Secuiesc Péterffy Erzsébet Harghita 20 0 20
98 Mihály Noémi Liceul Teoretic "Bolyai Farkas" Tg-Mures Ignát Anna Mures 20 0 20
99 GHITULETE RAZVAN CN CAROL I NICULESCU FLORIN Dolj 20 0 20
100 Voinea Ştefan Şcoala Naţională de Gaz Mediaş Cornelia Ignat Sibiu 20 0 20


gazduire asigurata de softhost.ro http://olimpiada.info
email: contact[AT]olimpiada.info